Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Aleš Janečka
Věk:49
Raketa:Head graphene touch prestige S
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři120
čtyřhra Elita6750
čtyřhra Ženy161360
Celkem:232130

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Halle 0000000002000000000
Celkem0000000002000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Stuttgart 00000000030000000000
Eastbourne 0000000009000000000
Munich 00000000090009000000
Vienna 0000000009000000000
Acapulco 0000000000000000900
Celkem0000000005700090000900

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Buenos Aires 0000000100000000000
Acapulco 0000000300000000000
Barcelona 0000000450000000000
Nice 000000018004500000000
Halle 0000000900000000000
Valencia 00000009000009000000
London 00000000180000000000
Umag 0000000090000000000
Munich 00000000090900000000
Bucharest 00000000018000000000
Beijing 00000000090300000000
Basel 0000000003000000000
Celkem000000044527043512009000000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký