Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)680
Jméno:Eduard Drajna
Věk:52
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři201039
dvouhra Elita190
čtyřhra Amatéři8430
Celkem:291559

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Montreal 000000900000000
Celkem000000900000000

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Memphis 0000900450000000
Acapulco 00004540400000000
Barcelona 0000454500000000
Nice 000010900000000
Halle 0000452500000000
Newport 00001000000000
Tokyo 00004030000000000
Basel 000045000000000
Munich 0000025900000000
Los Angeles 000002500000000
Bastad 00000100000000
Metz 00000100000000
Celkem00003124622650000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Vienna 0004500000045000
Buenos Aires 00009020450000000
Eastbourne 000025000000000
Moscow 000010000000000
Houston 0000001500000000
Celkem000451252019500045000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký