Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)10
Jméno:Jaroslav Štorek
Věk:38
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
Jaroslav Štorek

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři21469
dvouhra Elita575
čtyřhra Amatéři19324
Celkem:45868

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Hamburg 00000200000000
Toronto 0000050000000
WIMBLEDON 00000100000000
Rotterdam 00000200000000
Cincinnati 00000200000000
Celkem00000750000000

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Newport 00110100000000
Washington 001525000000000
Beijing 00450000000000
Acapulco 00010100000000
Nice 000204500000000
Los Angeles 0001525200000000
Tokyo 00090000000000
Basel 00010000000010
Halle 000025200000000
Munich 00000250000000
Bastad 00000450000000
Umag 00000200000000
Celkem00611629614000000010

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Umag 00100000000000
Metz 0010000000000
Stockholm 0050000000000
Vienna 00115000000000
Valencia 00200000000000
Houston 000204500000000
Eastbourne 00012500000000
Moscow 0001510000000
Buenos Aires 00001000000000
Stuttgart 0000100000000
Atlanta 0000530000000
Kuala Lumpur 0000050000000
Gstaad 000001500000000
Celkem003737911590000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký