Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)390
Jméno:Martin Rapák
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři1180
dvouhra Elita172476
čtyřhra Amatéři1150
čtyřhra Elita1500
Celkem:203306

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
WIMBLEDON 002500001000001800000
Cincinnati 000100000001800000
US OPEN 00018000000001500000
ROLAND GARROS 00000090001800180018000
Montreal 000000109000000000
Dubai 000000000360000000
Miami 000000000018000000
US OPEN - Tecnifibre Tour 000000000000003600
Halle 00000000000000030
Celkem0025181001001900540180690018036030

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
JONATHAN (2sety) 000000000000180000
Celkem000000000000180000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Stuttgart 000000000050000000
Celkem000000000050000000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Kuala Lumpur 000000150000000000
Celkem000000150000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký