Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)360
Jméno:Michal Langer
Věk:33
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Levou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři162860
čtyřhra Ženy238145
Celkem:3911005

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Munich 0000020000005000000
Los Angeles 00000000010001809000
JONATHAN (2sety) 0000000000045060000
Barcelona 00000000000045000
TURNAJ MISTRŮ 000000000000015000
Umag 000000000000180000
Basel 000000000000050000
Acapulco 000000000000001800
Munich - Tecnifibre Tour 00000000000000900
Stuttgart 00000000000000900
Los Angeles - Tecnifibre Tour 000000000000001800
Celkem000002000010054540513405400

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Eastbourne 000000150000000000
Beijing 00000090300050030000000
Halle 00000009000000000
Bucharest 00000004545500000000
Munich 00000000450000000
Los Angeles 000000003000000000
Washington 0000000050050030000000
Nice 000000000500000000
TURNAJ MISTRŮ 0000000007505007500000
Umag 000000000300000000
Basel 000000000050000000
Valencia 000000000050000000
Acapulco 000000000001800000
Barcelona 000000000005000000
Celkem0000002404358903050210014300000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký