Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Tomáš Kubica
Věk:29
Raketa:Babolat
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři11
dvouhra Elita110
čtyřhra Amatéři15
čtyřhra Elita7515
čtyřhra Ženy9350
Celkem:19881

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
WIMBLEDON 00001000000000000
Celkem00001000000000000

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Newport 0000100000000000
Celkem0000100000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Houston 000000004590000000
Stuttgart 000000000900900000
Eastbourne 00000000090000000
Atlanta 00000000002000000
Munich 00000000009000000
Celkem0000000045270110900000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Beijing 0000500000000000
Celkem0000500000000000

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Kuala Lumpur 00000010000000000
London 00000000300000000
Bucharest 000000000303000000
Halle 00000000009000000
Umag 00000000000900000
Munich 00000000000030000
Los Angeles 00000000000001000
Stuttgart 00000000000000300
Celkem0000001003030120903010300

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký