Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1170
Jméno:Zbyněk Kališ
Věk:50
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři28859
čtyřhra Amatéři9360
čtyřhra Elita91775
čtyřhra Ženy122690
Celkem:585684

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Basel 0000200104509000
Memphis 0000045000000
Acapulco 00000455200000
Barcelona 00000545050200
Bastad 0000020000000
Umag 00000251000000
Metz 0000090000000
Washington 00000200900000
Tokyo 000001000000
Los Angeles 00000010045000
Newport 0000004000000
Halle 000000030000
Valencia 000000030204500
London 0000000045000
Nice 0000000001000
Celkem000020251120188115145200

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Moscow 00000050000000
Vienna 00000018000000
Houston 00000001500000
Stuttgart 0000000003000
London 0000000004500
Munich 000000000180900
Memphis 0000000000300300
Celkem0000006801500255390300

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Moscow 0000250000000
Vienna 00002545000000
Buenos Aires 0000090000000
Houston 00000454500000
Stuttgart 0000040000000
Kuala Lumpur 000005000000
Düsseldorf 0000004000000
Celkem0000502258500000

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Buenos Aires 00000000020450
Barcelona 0000000001800300
Bucharest 000000000500
Umag 00000000018000
Beijing 0000000003001800
Halle 00000000005000
Munich 00000000005000
Basel 00000000003000
Acapulco 00000000000180
Celkem0000000006851525480

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký