Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)700
Jméno:Zbyněk Kališ
Věk:52
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři30959
čtyřhra Amatéři9360
čtyřhra Elita112375
čtyřhra Ženy122690
Celkem:626384

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Basel 0000200104509000100
Memphis 000004500000000
Acapulco 0000045520000000
Barcelona 0000054505020000
Bastad 000002000000000
Umag 0000025100000000
Metz 000009000000000
Washington 0000020090000000
Tokyo 00000100000000
Los Angeles 0000001004500000
Newport 000000400000000
Halle 00000003000000
Valencia 000000030204500900
London 000000004500000
Nice 000000000100000
Celkem0000202511201881151452001000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Moscow 0000005000000000
Vienna 0000001800000000
Houston 0000000150000000
Stuttgart 000000000300000
London 000000000450000
Munich 0000000001809003000
Memphis 000000000030030000
Atlanta 0000000000003000
Celkem00000068015002553903006000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Moscow 000025000000000
Vienna 0000254500000000
Buenos Aires 000009000000000
Houston 0000045450000000
Stuttgart 000004000000000
Kuala Lumpur 00000500000000
Düsseldorf 000000400000000
Celkem000050225850000000

START

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Buenos Aires 0000000002045000
Barcelona 000000000180030000
Bucharest 00000000050000
Umag 0000000001800000
Beijing 000000000300180000
Halle 0000000000500000
Munich 0000000000500000
Basel 0000000000300000
Acapulco 0000000000018000
Celkem000000000685152548000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký