Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)780
Jméno:Zbyněk Kališ
Věk:51
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři28859
čtyřhra Amatéři9360
čtyřhra Elita91775
čtyřhra Ženy122690
Celkem:585684

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Basel 00002001045090000
Memphis 00000450000000
Acapulco 000004552000000
Barcelona 000005450502000
Bastad 00000200000000
Umag 000002510000000
Metz 00000900000000
Washington 000002009000000
Tokyo 0000010000000
Los Angeles 000000100450000
Newport 00000040000000
Halle 0000000300000
Valencia 0000000302045000
London 00000000450000
Nice 00000000010000
Celkem0000202511201881151452000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Moscow 000000500000000
Vienna 000000180000000
Houston 000000015000000
Stuttgart 00000000030000
London 00000000045000
Munich 0000000001809000
Memphis 00000000003003000
Celkem00000068015002553903000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Moscow 00002500000000
Vienna 000025450000000
Buenos Aires 00000900000000
Houston 000004545000000
Stuttgart 00000400000000
Kuala Lumpur 0000050000000
Düsseldorf 00000040000000
Celkem00005022585000000

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Buenos Aires 000000000204500
Barcelona 00000000018003000
Bucharest 0000000005000
Umag 000000000180000
Beijing 00000000030018000
Halle 000000000050000
Munich 000000000050000
Basel 000000000030000
Acapulco 000000000001800
Celkem00000000068515254800

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký