Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)2445
Jméno:Adam Kosa
Věk:56
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři183245
čtyřhra Amatéři130
čtyřhra Elita5920
čtyřhra Ženy3680
Celkem:274875

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Washington 0000000000000900000
Munich 0000000000000009000
ROLAND GARROS 00000000000000010000
Umag 0000000000000001801800
Basel 000000000000000300900
Valencia 00000000000000009045
Stuttgart 0000000000000000900
Halle 00000000000000009090
Beijing 0000000000000000900
TURNAJ MISTRŮ 00000000000000004000
Hamburg 00000000000000000360
Montreal 00000000000000000600
Indian Wells 00000000000000000360
Celkem000000000000090067010301455

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
ČTYŘHRA ukončení letní sezóny 00000000000000180000
Vánoční čtyřhry 0000000000000030000
čtyřhra 0000000000000003000
Acapulco 0000000000000000180500
Celkem0000000000000021030180500

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Acapulco 0000000000000003000
Celkem0000000000000003000

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Munich - Tecnifibre Tour 00000000000000500000
Los Angeles - Tecnifibre Tour 0000000000000090000
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000090000
Celkem00000000000000680000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký