Novinky

« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »

Vánoční svátky

26.12.2019

Vánoční turnaj čtyřher 21.12.2019

Výsledky Čtyřhra AMATÉŘI a Čtyřhra START


čtyřhry 16.11.

20.11.2019

Turnaje čtyřher 16. 11. 2019

Kategorie AMATÉŘI
O víkendu se konaly turnaje čtyřher v kategorii START a původně v kategorii AMATÉŘI, kde snad jediným účastníkem za kategorii AMATÉŘI byl Tonda Koubek. To znamená, že účast byla kvalitně našlapaná. To bylo znát i ve skupinách, kde se svedli vyrovnané bitvy. V hlavním pavouku se hned v úvodu o překvapení postarali Greg a Tom Valošek, kteří vyřadili (7:6) favorizovanou dvojici Roman Pudich a Martin Harazim. Touto výhrou však Gregova a Tomova jízda neskončila. V semifinále si poradili (6:4) s Tondou Koubkem a Pavlem Müllerem. Tom s Gregem byli ve finále, kde se střetli s rodinkou Borunských Pavel a Adam. Ti na své cestě do finále porazili ve čtvrtfinále Pavla Nosálka a Tomáše Herana stavem 7:5. V semifinále si poradili s dvojicí Pawel Pilsnial a Sebastian Cebula 6:1. Finále Greg a Tom vs. Pavel a Adam. Pro Pavla s Adamem nezačalo úplně nejlépe. Soupeři se dostali do vedení 3:1, ale pak se začal stav pomalu otáčet a po bitvě Adam s Pavlem vyhráli 6:4.

Kategorie START
V kategorii START bylo bohužel díky ranním odřeknutím trochu složitější, ale nakonec se vše zdárně rozehrálo. Hned na úvod si velký respekt soupeřů vybudoval pár Dominik Smolík a Zuzka Odleváková, když porazili (6:0) ve skupině většinou vítěze čtyřher Mirka Skálu a Marka Poláška. V hlavním pavouku překvapili David Čermák a Petr Bystroň, když kluci porazili (6:4) favorizovanou dvojici Luki Hovězák a Tom Kubica. V semifinále však nestačili (1:6) na již zmiňovanou dvojici Zuzku a Dominika. Tímto vítězstvím se dostali do finále, kde se potkali znovu s Mirkem Skálou a Markem Poláškem, kteří v semifinále vyřadili bratry Šrubaře (6:1). Finále Zuzka a Dominik vs. Mirek a Marek už nebylo ve stejném tempu jako ve skupině, ale i přesto Dominik se Zuzkou vyhráli tentokrát stavem 6:2.

Výsledky ZDE

 

 


První zimní turnaje

02.11.2019

Sobota 2.11.2019 "Basel" Amatéři

Dnes se konal turnaj dvouher v kategorii AMATÉŘI. Jelikož dnešní turnaj odstartoval zimní sezónu na dalšího půl roku, někteří borci se né hned sžili s umělým povrchem. Pojďme se zkraje věnovat skupině B, která byla dost našlapaná, na což doplatil v posledním zápase ve skupině nasazená dvojka Ivo. Podlehl zrovna rozjíždějícímu Raďovi Tesařovi, který do tohoto zápasu neochutnal chuť výhry. Radima posunula tato výhra do předkola hlavního pavouka, kde se potkal o stupeň výš s nasazenou trojkou Pavlem Remiášem. Radim si poradil i s třetím nasazeným 6:4 a hned na něj ve čtvrtfinále čekal Libor Durbák, který byl nasazená jednička. Radim si vzal i tento skalp stavem 7:5. Semifinále č. 1: Radim Tesař vs. Jirka Karlický. Jirka byl již po léčbě solí proti křečím a nebyl úplně v takovém tahu jako Radim a to ho stálo postup do finále, kdy Radim vyhrál 6:2. Semifinále č. 2: Jirka Bednář vs. Danek Lyčka. Danek dominoval ve všech svých zápasech a ani tady tomu nebylo jinak. Ikdyž Jirka hrál jeho hru, na Danka to v semifinále nestačilo 3:6. Ve finále, kde hrál rozjetý Radim vs. Danek, se rozhodlo v prvním gemu, kdy Danek získal soupeřův gem a ujal se vedení. Pak už si oba dva borci drželi svá podání, na kterých každý dominoval. Dan tento příznivý stav dotáhl až do konce a vyhrál stavem 6:4. Finalistům a nejen těm, ale i všem za jejich dobré výkony gratulace.
Výsledky ZDE

Neděle 3.11.2019 "Shanghai" Elita

V ELITĚ s novým stylem bodoval Víťa Blažej, který ovládl skupinu a až v semifinále nestačil na Martina Koutného, kterému evidentně nový (nechtěný) styl Víti sedl (6:2). V druhém semifinále se střetli Martin Vilč vs. Martin Beneš, kde vyhrál Beny stavem 6:1. Finále Martin Koutný vs. Martin Beneš se hned v úvodu nevyvíjelo pro Martin B. moc dobře. Dostal se hned do ztráty 0:3. Martin Koutný byl rozjetý a určoval tempo svým drtivým forhendem. Beny trochu pozměnil taktiku a hrál převážně na Martinův bekhend, kde viděl trochu šanci. Benymu se podařilo dojít ke stavu 2:5 a jít na servis - jak každý ví je to nejvíce otáčivý výsledek. Ovšem tentokrát se podařilo uhrát prohrávajícímu Martinovi už jen jeden gem na stav 3:5. Martin Koutný si svůj servis pak už pohlídal až do konce a vyhrál tak 6:3.
Výsledky ZDE

Nedělě 3.11.2019 "Basel" Start

V kategorii START se do semifinále probojovali Gabo Klimek vs. Zbyňa Kališ, kde po velké bitvě vyhrál Zbyňa 7:6. V druhém semifinále se potkali Michal Langer vs. Dominik Smolík. V tomto zápase byl tentokrát lepším hráčem Michal, když vyhrál 6:2. Finále Zbyňa vs. Michal bylo vyrovnané. Nakonec zápas vyhrál Michal Langer stavem 6:4 a to i s bolavým palcem :)
Výsledky ZDE


AMATÉŘI ELITA START 21-22.9.2019

30.09.2019

Turnaj "Washington" 21.9.2019 Amatéři

výsledky :ZDE

 

Turnaj "Dubai" 22.9.2019 Elita

výsledky :ZDE

 

Turnaj "Washington" 22.9.2019 Start

výsledky: ZDE


 Amatéři, Start, Elita

05.09.2019

TURNAJE 24.-25.8.2019

26.08.2019

Turnaj  "US Open" 24.- 25.8 2019

výsledky: ZDE

 

Turnaj "Bejing" 25.8.2019

výsledky: ZDETurnaje 10.11.8.2019

19.08.2019

Turnaj "Los Angeles" 10.8.2019 Amatéři

Výsledky: zde

Turnaj " Montreal" 11.8.2019 Elita

výsledky:zde

Turnaj "Los Angeles" 11.8. 2019 Start

Výsledky: zde

 

 

Tenisté omylem jsem si vymazal fota z mobilu všech finalistů. Pokud jsem vás fotil i vašim telefonem pošlete mi je děkuji. Martin


"Wimbledon" + start

25.07.2019

TM

11.06.2019

"TURNAJE MISTRŮ" ve všech 3 kategoriích (1. - 2. 6. 2019)
První červnový týden se konal nejprestižnější turnaj roku „TURNAJ MISTRŮ“ V kategorii Elita se ve skupině A přihodilo nemilé zranění Radomila Janků, který ten den hrál ve výborné formě. Za stavu 3:0 v prvním setu proti Robertovi šel nešťastně do skluzu. Namohl si lýtko a musel turnaj skrečovat. To otevřelo bránu semifinále Robinovi Foltovi, který nemusel hrát rozhodující zápas o postup. Postupujícími do semifinále ze skupiny A byli Robert Schwan a Robin Folta. Ze skupiny B postupoval Tom Vrzala, který hrál velmi přesvědčivě a Martin Indra, který si postup tvrdě vydřel dvěmi výhrami nad Romanem Molkem a Tomem Zavadilem. Semifinálové zápasy: Robert Schwan vs. Martin Indra byl zápasem velmi rychlým, možná škoda, že Marťas nastupoval do zápasu s velkým respektem k soupeři a už den předem tvrdil: „Co já si tam s Robertem počnu“  Robert si tak hladce poradil s Martinem a vyhrál dvakrát 6:0. Druhé semifinále Tom Vrzala vs. Robin Folta: Robin zkoušel Toma překvapit tvrdou hrou, ale Tom donutil Robina k chybám a tak si připsal vítězství 6:0; 6:2. Finále Robert vs. Tom byl zápas vytrvalosti, tvrdých úderů a skvělé defensivě. Robert hrál na vysoké úrovni a Toma masíroval svými tvrdými údery, ale Tom je všude a vracel tyto winnery zpátky a zpátky. Tom nakonec zápase vyhrál poměrem 6:2; 6:1.

V kategorii Amatéři se ve skupině A moc nedařilo Pavlovi Remiášovi, který nebyl ve své kůži. Ale jeden perfektní zápas nám předvedl s Vaškem Bujnochem, kde musel rozhodnout super tiebreak. Perfektní hru předváděl Libor Durbák, který neprohrál zápas a postoupil do semifinále s třemi výhrami. Druhým postupujícím byl Radim Tesař, kdy nedohrál s Vaškem rozhodující zápas o postup, protože Vašek byl již vyčerpán a za stavu 5:6 v prvním setu vzdal. Ve skupině B dominoval Víťa Blažej, který neztratil set, a nakráčel si do semifinále. Druhým postupujícím se stal Tony Skřipčák, který si druhé místo vybojoval dlouhými zápasy s Honzou Pavlatem a Peťou Gančarčíkem. Semifinále Libor Durbák vs. Tony Skřipčák byl rychlým zápasem, kde určoval hru Libor a vyhrál 6:0; 6:1. Druhé semifinále Víťa Blažej vs. Radim Tesař: První set docela hladce vyhrál Víťa poměrem 6:1, druhý set však byla bitva, kterou nakonec Víťa dokázal obrátit ve svůj prospěch 7:5. Finále Víťa vs. Libor bylo dlouho očekáváným. Když se tito dva potkají, většinou vyhrává Víťa. Tentokrát to zpočátku vypadalo podobně, když se Víťa ujal vedení 4:1. To však Libora nerozhodilo a stupňoval svou hru a první set urval nakonec v tiebreaku, v druhém setu už pak diktoval tempo a vyhrál 6:2. Libor se tak stal vítězem „TM“ v kategorii AMATÉŘI pro rok 2019.

V kategorii Start ve skupině A se o semifinálové účasti podělili nejvýše nasazení pro skupinu A (1) Paulo Gato, (3) Jirka Bednář. Ve skupině B šel z první pozice Michal Langer, který o prvenství musel bojovat s Dominikem Smolíkem, kde hra šla do super tiebreaku. Druhým postupujícím byl Dominik Smolík, který měl dvě výhry. Semifinále v kategorii START bylo bohužel ochuzené o jeden zápas, protože Dominik ráno nedorazil na turnaj. Tím se ulehčilo Jirkovi Bednářovi, který si mohl odpočinout na svůj finálový souboj. Druhé semifinále Michal Langer vs. Paulo Gato byl zápasem vypjatým. Oba borci se moc dobře na kurtu znají a vědí, co druhý nemá rád. A tak šlo z kurtu stále slyšet hecování. Nakonec zápas vyhrál Michal 7:5; 6:1. Ačkoli byl Michal po zápase a Jirka odpočatý, bylo finále parádním dramatem, kdy první sadu vyhrál Jirka 7:5, druhý set však skvěle odehrál Michal, kdy soupeři nedal šanci a vyhrál 6:1. Rozhodující sada byla v podání super tiebreaku, kterou ovládl Jirka 10:5. Jirka se stal vítězem v kategorii START.

Výsledky najdete ZDE!


Turnaje léto 2019

05.04.2019

Tenisté, tenistky. V kalendáři turnajů naleznete všechny vypsané turnaje na letní sezónu 2019.


« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký