Novinky

« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »

Závěrečné čtyřhry

25.09.2020

Tenisté a tenistky, zítřejší turnaj čtyřher jak v kategorii START tak v kategorii AMATÉŘI je zrušen, kvůli nepřízni počasí.

Děkujeme za pochopení.

Budeme se na vás tešit v zimní sezóně, kterou brzy vypíšeme.

Kategorie AMATÉŘI
O víkendu se konaly turnaje čtyřher v kategorii START a původně v kategorii AMATÉŘI, kde snad jediným účastníkem za kategorii AMATÉŘI byl Tonda Koubek. To znamená, že účast byla kvalitně našlapaná. To bylo znát i ve skupinách, kde se svedli vyrovnané bitvy. V hlavním pavouku se hned v úvodu o překvapení postarali Greg a Tom Valošek, kteří vyřadili (7:6) favorizovanou dvojici Roman Pudich a Martin Harazim. Touto výhrou však Gregova a Tomova jízda neskončila. V semifinále si poradili (6:4) s Tondou Koubkem a Pavlem Müllerem. Tom s Gregem byli ve finále, kde se střetli s rodinkou Borunských Pavel a Adam. Ti na své cestě do finále porazili ve čtvrtfinále Pavla Nosálka a Tomáše Herana stavem 7:5. V semifinále si poradili s dvojicí Pawel Pilsnial a Sebastian Cebula 6:1. Finále Greg a Tom vs. Pavel a Adam. Pro Pavla s Adamem nezačalo úplně nejlépe. Soupeři se dostali do vedení 3:1, ale pak se začal stav pomalu otáčet a po bitvě Adam s Pavlem vyhráli 6:4.

Kategorie START
V kategorii START bylo bohužel díky ranním odřeknutím trochu složitější, ale nakonec se vše zdárně rozehrálo. Hned na úvod si velký respekt soupeřů vybudoval pár Dominik Smolík a Zuzka Odleváková, když porazili (6:0) ve skupině většinou vítěze čtyřher Mirka Skálu a Marka Poláška. V hlavním pavouku překvapili David Čermák a Petr Bystroň, když kluci porazili (6:4) favorizovanou dvojici Luki Hovězák a Tom Kubica. V semifinále však nestačili (1:6) na již zmiňovanou dvojici Zuzku a Dominika. Tímto vítězstvím se dostali do finále, kde se potkali znovu s Mirkem Skálou a Markem Poláškem, kteří v semifinále vyřadili bratry Šrubaře (6:1). Finále Zuzka a Dominik vs. Mirek a Marek už nebylo ve stejném tempu jako ve skupině, ale i přesto Dominik se Zuzkou vyhráli tentokrát stavem 6:2.

Výsledky ZDE

První zimní turnaje

02.11.2019

Sobota 2.11.2019 "Basel" Amatéři

Dnes se konal turnaj dvouher v kategorii AMATÉŘI. Jelikož dnešní turnaj odstartoval zimní sezónu na dalšího půl roku, někteří borci se né hned sžili s umělým povrchem. Pojďme se zkraje věnovat skupině B, která byla dost našlapaná, na což doplatil v posledním zápase ve skupině nasazená dvojka Ivo. Podlehl zrovna rozjíždějícímu Raďovi Tesařovi, který do tohoto zápasu neochutnal chuť výhry. Radima posunula tato výhra do předkola hlavního pavouka, kde se potkal o stupeň výš s nasazenou trojkou Pavlem Remiášem. Radim si poradil i s třetím nasazeným 6:4 a hned na něj ve čtvrtfinále čekal Libor Durbák, který byl nasazená jednička. Radim si vzal i tento skalp stavem 7:5. Semifinále č. 1: Radim Tesař vs. Jirka Karlický. Jirka byl již po léčbě solí proti křečím a nebyl úplně v takovém tahu jako Radim a to ho stálo postup do finále, kdy Radim vyhrál 6:2. Semifinále č. 2: Jirka Bednář vs. Danek Lyčka. Danek dominoval ve všech svých zápasech a ani tady tomu nebylo jinak. Ikdyž Jirka hrál jeho hru, na Danka to v semifinále nestačilo 3:6. Ve finále, kde hrál rozjetý Radim vs. Danek, se rozhodlo v prvním gemu, kdy Danek získal soupeřův gem a ujal se vedení. Pak už si oba dva borci drželi svá podání, na kterých každý dominoval. Dan tento příznivý stav dotáhl až do konce a vyhrál stavem 6:4. Finalistům a nejen těm, ale i všem za jejich dobré výkony gratulace.

Neděle 3.11.2019 "Shanghai" Elita

V ELITĚ s novým stylem bodoval Víťa Blažej, který ovládl skupinu a až v semifinále nestačil na Martina Koutného, kterému evidentně nový (nechtěný) styl Víti sedl (6:2). V druhém semifinále se střetli Martin Vilč vs. Martin Beneš, kde vyhrál Beny stavem 6:1. Finále Martin Koutný vs. Martin Beneš se hned v úvodu nevyvíjelo pro Martin B. moc dobře. Dostal se hned do ztráty 0:3. Martin Koutný byl rozjetý a určoval tempo svým drtivým forhendem. Beny trochu pozměnil taktiku a hrál převážně na Martinův bekhend, kde viděl trochu šanci. Benymu se podařilo dojít ke stavu 2:5 a jít na servis - jak každý ví je to nejvíce otáčivý výsledek. Ovšem tentokrát se podařilo uhrát prohrávajícímu Martinovi už jen jeden gem na stav 3:5. Martin Koutný si svůj servis pak už pohlídal až do konce a vyhrál tak 6:3.

Nedělě 3.11.2019 "Basel" Start

V kategorii START se do semifinále probojovali Gabo Klimek vs. Zbyňa Kališ, kde po velké bitvě vyhrál Zbyňa 7:6. V druhém semifinále se potkali Michal Langer vs. Dominik Smolík. V tomto zápase byl tentokrát lepším hráčem Michal, když vyhrál 6:2. Finále Zbyňa vs. Michal bylo vyrovnané. Nakonec zápas vyhrál Michal Langer stavem 6:4 a to i s bolavým palcem :)