Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)90
Jméno:Aleks Kolev
Věk:31
Raketa:Head
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři11570
dvouhra Elita2120
čtyřhra Elita4480
čtyřhra Ženy131760
Celkem:302930

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
ROLAND GARROS 0000000000000090000
Montreal - Tecnifibre Tour 0000000000000030000
Celkem00000000000000120000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bastad 0000001000000000000
Washington 0000000010000000000
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000010000
Acapulco 0000000000000001000
Valencia 0000000000000000300
Barcelona 00000000000000003000
Stuttgart 0000000000000000200
Halle 00000000000000009045
Montreal 0000000000000000045
Celkem0000001001000000101044090

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Stuttgart 00000000000018000000
Vánoční čtyřhry 0000000000003000000
Memphis 00000000000001800000
čtyřhra 0000000000000009000
Celkem00000000000021018009000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bucharest 0000000002000000000
Munich 00000000000020009000
Umag 0000000000009000000
Basel 000000000000300050000
Barcelona 0000000000000902018000
Washington 0000000000000200000
Acapulco 0000000000000020000
Valencia 00000000000000018000
Atlanta 00000000000000050000
Celkem000000000200014011040145000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký