Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Andrzej Rosol
Věk:62
Raketa:Pacific
Hraje:Pravou
Backhand:Jednoruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři154450
dvouhra Elita3740
čtyřhra Amatéři2180
čtyřhra Elita3450
Celkem:235820

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
US OPEN 00000000000036000000
Australian OPEN 0000000000000020018000
Celkem000000000000360020018000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
JONATHAN (2sety) 0000000060060000000000
Los Angeles 000000001809000000000
Basel 00000000180000000000
Valencia 00000000300000000000
Acapulco 0000000004500000000
Halle 00000000050000000000
TURNAJ MISTRŮ 0000000005000000020000
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000010000
Stuttgart 00000000000000018000
ROLAND GARROS 00000000000000072000
Umag 0000000000000004500
Beijing 00000000000000030000
Celkem0000000012601735000010144500

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Atlanta 0000000090000000000
čtyřhra 00000000000000018000
Acapulco 00000000000000001800
Celkem00000000900000001801800

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Munich 0000000000900000000
Vánoční čtyřhry 0000000000000090000
Celkem00000000009000090000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký