Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)30
Jméno:Daniel Czerny
Věk:30
Raketa:Wilson Pro staff 97l 16x19
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
Daniel Czerny

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři486700
dvouhra Elita15841
čtyřhra Amatéři2390
Celkem:657931

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Indian Wells 00000090000000000
Miami 00000010000000000
Monte-Carlo 000000100009000000
Madrid 000000301000000000
Hamburg 000000180000000000
Montreal 00000090000000000
Toronto 00000030000000000
WIMBLEDON 00000090000000000
Cincinnati 00000010000000000
US OPEN 0000001018000000000
Dubai 0000001000000000
Shanghai 00000010000000000
Celkem000000561190009000000

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Los Angeles 00000018004500010000
Bastad 0000004550000000000
Basel 00000090451802030030030000
Valencia 000000180003001800300000
Acapulco 000000045904530000000
Barcelona 0000000180450002022500
Nice 00000004009018000000
TURNAJ MISTRŮ 00000002000000015000
Eastbourne 00000009000000000
JONATHAN (2sety) 000000001801801503609036000
London 00000000450000000
Washington 0000000018018000018000
Halle 000000000018000000
Umag 00000000000900000
Stuttgart 00000000000000900
Washington - Tecnifibre Tour 00000000000000300
Celkem0000004951100765815102045072012151200

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Beijing 000000300000000000
Moscow 00000090000000000
Celkem000000390000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký