Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Daniel Czerny
Věk:32
Raketa:Wilson Pro staff 97l 16x19
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
Daniel Czerny

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři496700
dvouhra Elita15841
čtyřhra Amatéři2390
Celkem:667931

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Indian Wells 0000009000000000000
Miami 0000001000000000000
Monte-Carlo 00000010000900000000
Madrid 00000030100000000000
Hamburg 00000018000000000000
Montreal 0000009000000000000
Toronto 0000003000000000000
WIMBLEDON 0000009000000000000
Cincinnati 0000001000000000000
US OPEN 000000101800000000000
Dubai 000000100000000000
Shanghai 0000001000000000000
Celkem00000056119000900000000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Los Angeles 0000001800450001000000
Bastad 000000455000000000000
Basel 0000009045180203003003000000
Valencia 00000018000300180030000000
Acapulco 00000004590453000000000
Barcelona 000000018045000202250000
Nice 0000000400901800000000
TURNAJ MISTRŮ 0000000200000001500000
Eastbourne 0000000900000000000
JONATHAN (2sety) 00000000180180150360903600000
London 0000000045000000000
Washington 000000001801800001800000
Halle 00000000001800000000
Umag 0000000000090000000
Stuttgart 0000000000000090000
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000030000
Celkem000000495110076581510204507201215120000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Beijing 00000030000000000000
Moscow 0000009000000000000
Celkem00000039000000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký