Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)180
Jméno:Daniel Polášek
Věk:41
Raketa:Völkl
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři7435
dvouhra Elita14971
čtyřhra Amatéři5775
Celkem:262181

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Munich 0100000000000000
ROLAND GARROS 005000200009000000
WIMBLEDON 000001045900000001800
Rome 000000200003000000
Dubai 000000180000000000
Paris 00000090000000000
Montreal 00000000000030000
Rome - Tecnifibre Tour 000000000000001800
Celkem0150010355900012003003600

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Newport 00000250000000000
Munich 00000045000000000
Nice 00000000004500000
Barcelona 0000000000009001800
Los Angeles 00000000000045000
Los Angeles - Tecnifibre Tour 0000000000000050
Celkem00000254500045013501850

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Kuala Lumpur 0000050000000000
Gstaad 00000900000000000
Moscow 00000090000000000
Vienna 000000500000000000
Stuttgart 00000009000000000
Celkem00000955909000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký