Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)180
Jméno:David Houšt´ava
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
David Houšt´ava

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři12229
čtyřhra Elita142680
čtyřhra Ženy344175
Celkem:607084

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Washington 005010000000000000
Beijing 0045000000000000000
Halle 000150000000000000
Basel 000010000000000000
Memphis 000005000000000000
Munich 0000020000000000000
Bastad 000001000000000000
Nice 0000000004500000000
Valencia 0000000009000000000
Barcelona 0000000000001000000
Celkem00501726000135001000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Moscow 000000453000000000000
Vienna 000000005005003000000000
Stuttgart 00000000090900000000
London 00000000018000000000
Hamburg 0000000004500000000
Munich 0000000009000000000
Atlanta 00000000001800000000
Vánoční čtyřhry 0000000000001809090000
Celkem0000004530050090557001809090000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Vienna 0000020000000000000
Stuttgart 0000004500000000000
Eastbourne 0000004500000000000
Atlanta 0000009000000000000
Bucharest 00000090090000000000
Beijing 00000050000000000000
Basel 00000090300200000180001800
Valencia 00000018000000000000
Buenos Aires 00000009045000000000
Acapulco 000000018090000000000
Nice 000000045901000000000
Halle 0000000180300000000000
TURNAJ MISTRŮ 0000000020010000000000
Munich 00000004590300200000000
Los Angeles 000000020180000000000
London 00000000180000000000
Barcelona 00000000000001800000
Celkem0000020104086012854102000360001800

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký