Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)55
Jméno:David Houšt´ava
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
David Houšt´ava

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři12229
čtyřhra Elita112320
čtyřhra Ženy313635
Celkem:546184

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Washington 0050100000000
Beijing 00450000000000
Halle 0001500000000
Basel 0000100000000
Memphis 0000050000000
Munich 00000200000000
Bastad 0000010000000
Nice 00000000045000
Valencia 00000000090000
Barcelona 00000000000010
Celkem005017260001350010

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Moscow 0000004530000000
Vienna 0000000050050030000
Stuttgart 000000000909000
London 000000000180000
Hamburg 00000000045000
Munich 00000000090000
Atlanta 000000000018000
Celkem0000004530050090557000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Vienna 00000200000000
Stuttgart 00000045000000
Eastbourne 00000045000000
Atlanta 00000090000000
Bucharest 000000900900000
Beijing 000000500000000
Basel 00000090300200000
Valencia 000000180000000
Buenos Aires 000000090450000
Acapulco 0000000180900000
Nice 0000000459010000
Halle 00000001803000000
TURNAJ MISTRŮ 00000000200100000
Munich 000000045903002000
Los Angeles 0000000201800000
London 000000001800000
Celkem0000020104086012854102000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký