Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:David Macháč
Věk:51
Raketa:Wilson Hammer 6
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři291307
čtyřhra Amatéři201141
Celkem:492448

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Munich 0300000000000000000
ROLAND GARROS 0200000000000000000
London 005000000000000000
Washington 001459090000000000000
Basel 004590450000000000000
Nice 00020300000000000000
Halle 00045020000000000000
Tokyo 0009018020000000000000
Memphis 0000450000000000000
Acapulco 000045452000000000000
Barcelona 00001404000000000000
Los Angeles 00004520000000000000
Newport 00009025000000000000
Umag 0000025000000000000
Celkem050512905712856000000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Newport 0040000000000000000
Los Angeles 0030000000000000000
Buenos Aires 00045125500000000000
Houston 000452505000000000000
Stuttgart 00045250000000000000
Moscow 0005045000000000000
Vienna 000101500000000000000
Atlanta 0000545000000000000
Beijing 00003000000000000000
Valencia 0000200000000000000
Kuala Lumpur 0000045000000000000
Celkem0070150751165500000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký