Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)3055
Jméno:David Valek
Věk:56
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři295
čtyřhra Amatéři130
čtyřhra Elita5510
čtyřhra Ženy295770
Celkem:376405

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Washington - Tecnifibre Tour 000000000000005000
Valencia 0000000000000000900
Celkem0000000000000050900

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
ČTYŘHRA ukončení letní sezóny 00000000000000180000
Vánoční čtyřhry 0000000000000030000
čtyřhra 0000000000000003000
Acapulco 000000000000000018090
Celkem000000000000002103018090

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Acapulco 0000000000000003000
Celkem0000000000000003000

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Washington 0000000000000200000
Munich - Tecnifibre Tour 0000000000000045000
Stuttgart 00000000000000900300180
Los Angeles - Tecnifibre Tour 0000000000000030000
Atlanta 0000000000000018018090180
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000090000
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000002006000
Basel 0000000000000018001800
Valencia 00000000000000090045
Umag 0000000000000001801800
Beijing 000000000000000500900
Barcelona 0000000000000000180180
Halle 00000000000000001801000
Rome 00000000000000000600
Indian Wells 000000000000000000
Celkem000000000000020615115018002185

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký