Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Dominik Smolík
Věk:30
Raketa:Wilson
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři181890
dvouhra Elita190
čtyřhra Elita174050
čtyřhra Ženy458340
Celkem:8114370

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Rome 0000000000000009000
Celkem0000000000000009000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Nice 0000000005100000000
Basel 000000000201000020500
Valencia 00000000018000000000
Barcelona 000000000045045200000
JONATHAN (2sety) 0000000000900000000
Atlanta 0000000000000036018000
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000045000
Stuttgart 0000000000000009000
ROLAND GARROS 00000000000000072000
Beijing 0000000000000004500
TURNAJ MISTRŮ 000000000000000000
Celkem00000000020515504520425104000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Moscow 00000000180000000000
Stuttgart 000000000900180000000
Hamburg 0000000001800001800000
Munich 000000000905000000000
Vienna 00000000090900000000
Memphis 00000000001800000000
Atlanta 00000000003000000000
Washington 00000000000018000000
Vánoční čtyřhry 000000000000500360500000
ČTYŘHRA ukončení letní sezóny 00000000000000360000
čtyřhra 0000000000000009000
Celkem0000000018045010701806805408609000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Munich 0000000904545900000000
Bucharest 00000009045901800000000
Los Angeles 000000018090180180001800000
Beijing 000000018000900000000
Buenos Aires 00000000300900000000
London 0000000090000000000
Umag 000000003001000000000
Washington 000000004505000000000
Basel 0000000018001800203000000
Nice 00000000020200000000
Valencia 0000000009090039000000
Acapulco 00000000001800000000
TURNAJ MISTRŮ 00000000002001006500750000
Halle 00000000003000000000
Barcelona 00000000000180018090000
Munich - Tecnifibre Tour 00000000000000300000
Stuttgart 00000000000000500000
Los Angeles - Tecnifibre Tour 00000000000000300000
Washington - Tecnifibre Tour 00000000000000500000
Celkem0000000540825435210028010606602440000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký