Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)680
Jméno:Gabriel Klimek
Věk:48
Raketa:Wilson ProStaff 97 CV
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
Gabriel Klimek

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři43865
dvouhra Elita7580
čtyřhra Amatéři275
čtyřhra Elita172155
čtyřhra Ženy657680
Celkem:13411355

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
WIMBLEDON 0000000001001000000000
Cincinnati 0000000002000000000
US OPEN 000000000000000000
Australian OPEN 00000000001800000000
Madrid 0000000000900000000
ROLAND GARROS 0000000000090000000
Celkem00000000012037090000000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Los Angeles 00000100502002000000
Bastad 00000310100000000000
Metz 000001000000000000
Tokyo 000001000000000000
Basel 0000040101005002000000
Memphis 000000100000000000
Acapulco 0000001050500000000
Halle 00000010010000000000
Barcelona 00000003109000000000
Nice 00000001001050000000
Newport 0000000200000000000
Washington 00000005200000200000
Eastbourne 000000005000000000
JONATHAN (2sety) 000000004590090000000
London 000000000000000000
Valencia 0000000010045010000000
Munich - Tecnifibre Tour 0000000000000040000
Atlanta 0000000000000003000
Hamburg 0000000000000000020
Stuttgart 000000000000000000
Celkem000004641631052007090140204030020

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Memphis 0000000020090180000000
Stuttgart 0000000030900300000000
Atlanta 00000000459000000000
Hamburg 000000000200001800000
Munich 0000000009000000000
Vienna 00000000030000000000
Washington 00000000000018000000
Acapulco 00000000000001800000
Vánoční čtyřhry 000000000000018090000
čtyřhra 0000000000000009000
Celkem000000009559090480180540909000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Moscow 0000000045000000000
Acapulco 0000000000000000300
Celkem00000000450000000300

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Moscow 0000045000000000000
Houston 0000009000000000000
Nice 0000000909018000000000
Atlanta 0000004000000001800300
Bucharest 0000004590450900000000
Basel 00000018018090018000090000
Valencia 00000050090045900180009000
Buenos Aires 00000001502090450000000
Acapulco 00000009090900900030000
Barcelona 000000018020300045045800180300
Halle 00000009090000000000
TURNAJ MISTRŮ 000000020010020010020040000000
Munich 0000000904545030000018000
Los Angeles 0000000904509000900000
Beijing 00000009000900000000
Washington 0000000900000000000
Munich - Tecnifibre Tour 000000000000000000
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000090000
Stuttgart 000000000000000030360
Celkem00000458551520635950685635580135470270240660

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký