Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)130
Jméno:Georgik Bodas
Věk:54
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři14177
čtyřhra Amatéři12222
čtyřhra Elita71040
čtyřhra Ženy5540
Celkem:381979

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Bastad 00000120000000000
Newport 00000330000000000
Umag 000002520000000000
Washington 00000200500000000
Tokyo 00000100000000000
Nice 0000003000000000
Halle 00000010000000000
Acapulco 00000000010000000
Valencia 0000000005000000
Los Angeles 00000000001500000
Celkem00000598350151500000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Memphis 000000000180000000
Hamburg 00000000090000000
Munich 00000000030000180000
Vienna 000000000180000000
Vánoční čtyřhry 00000000000090000
čtyřhra 00000000000000020
Celkem000000000750002700020

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Vienna 00001000000000000
Valencia 00001050000000000
Buenos Aires 0000010000000000
Houston 00000520000000000
Düsseldorf 00000450000000000
Stuttgart 00000100000000000
Atlanta 0000010000000000
Kuala Lumpur 0000050000000000
Gstaad 00000900000000000
Acapulco 00000000000000020
Celkem000020162200000000020

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Los Angeles 00000000090000000
Umag 00000000090000000
Washington 00000000090000000
Valencia 000000000000180000
Munich 00000000000000090
Celkem000000000270001800090

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký