Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)180
Jméno:Georgik Bodas
Věk:56
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři14177
čtyřhra Amatéři12222
čtyřhra Elita81340
čtyřhra Ženy71220
Celkem:412959

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bastad 0000012000000000000
Newport 0000033000000000000
Umag 00000252000000000000
Washington 0000020050000000000
Tokyo 0000010000000000000
Nice 000000300000000000
Halle 0000001000000000000
Acapulco 0000000001000000000
Valencia 000000000500000000
Los Angeles 0000000000150000000
Celkem0000059835015150000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Memphis 00000000018000000000
Hamburg 0000000009000000000
Munich 0000000003000018000000
Vienna 00000000018000000000
Vánoční čtyřhry 0000000000009000000
čtyřhra 0000000000000002000
Acapulco 00000000000000003000
Celkem0000000007500027000203000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Vienna 0000100000000000000
Valencia 0000105000000000000
Buenos Aires 000001000000000000
Houston 0000052000000000000
Düsseldorf 0000045000000000000
Stuttgart 0000010000000000000
Atlanta 000001000000000000
Kuala Lumpur 000005000000000000
Gstaad 0000090000000000000
Acapulco 0000000000000002000
Celkem00002016220000000002000

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Los Angeles 0000000009000000000
Umag 0000000009000000000
Washington 0000000009000000000
Valencia 00000000000018000000
Munich 0000000000000009000
Barcelona 00000000000000005000
Halle 00000000000000000180
Celkem000000000270001800090500180

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký