Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)135
Jméno:Igor Šaněk
Věk:50
Raketa:HEAD speed MP
Hraje:Pravou
Backhand:Jednoruč
Rating:
Igor Šaněk

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři12845
čtyřhra Elita6580
čtyřhra Ženy7980
Celkem:252405

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Barcelona 00000000001000000900
Valencia 00000000000000090900
Acapulco 0000000000000003000
ROLAND GARROS 00000000000000011000
Atlanta 0000000000000009000
Beijing 00000000000000090200
Umag 0000000000000000900
Basel 0000000000000000450
Stuttgart 0000000000000000090
Celkem000000000010000041033590

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Atlanta 0000000000900000000
Memphis 0000000000090000000
Hamburg 0000000000010000000
Vánoční čtyřhry 00000000000018018030000
Celkem00000000009010018018030000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Halle 0000000000450000000
Los Angeles 0000000000450000000
Acapulco 0000000000090000000
Munich 0000000000030000000
Basel 0000000000000180500000
Barcelona 0000000000000090000
Celkem0000000000901200180590000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký