Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1605
Jméno:Jacek Cienciala
Věk:51
Raketa:Head Speed MP
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
Jacek Cienciala

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři363985
čtyřhra Ženy1180
Celkem:374165

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Valencia 0000000000001800045900
Barcelona 000000000000013590903090
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000002002000
Basel 0000000000000309045100
Acapulco 00000000000000309000
Los Angeles - Tecnifibre Tour 0000000000000090000
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000045000
Munich 00000000000000030000
Stuttgart 0000000000000009090360
ROLAND GARROS 00000000000000012000
Umag 00000000000000090900
Beijing 000000000000000180300
Halle 0000000000000000200
Atlanta 000000000000000090180
Rome 00000000000000000180
Montreal 00000000000000000360
Indian Wells 0000000000000000045
Madrid 00000000000000000180
Celkem00000000000018016534512506501395

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Basel 00000000000018000000
Celkem00000000000018000000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký