Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1570
Jméno:Jakub Gajda
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři313625
dvouhra Elita145
čtyřhra Elita1500
Celkem:334170

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Paris 0000000000000004500
Celkem0000000000000004500

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Munich 00000000000045004500
JONATHAN (2sety) 00000000000001800000
Basel 00000000000009090180900
Barcelona 0000000000000045304520
Acapulco 000000000000004530000
Munich - Tecnifibre Tour 00000000000000180000
Atlanta 00000000000000180030090
Stuttgart 00000000000000030180180
Umag 00000000000000030200
Beijing 0000000000000002000
Valencia 00000000000000002090
TURNAJ MISTRŮ 000000000000000000
Rome 00000000000000000360
Hamburg 00000000000000000180
Halle 00000000000000000180
Indian Wells 0000000000000000020
Madrid 00000000000000000360
Celkem000000000000452705406356551480

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
čtyřhra 00000000000000050000
Celkem00000000000000050000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký