Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Jan Folwarczny
Věk:Nevyplňeno
Raketa:HEAD
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři151355
dvouhra Elita5147
čtyřhra Amatéři7466
Celkem:271968

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Madrid 000145100000000
Montreal 00090000000000
Paris 0000100000000
Celkem0009146100000000

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Nice 00200000000000
London 00400000000000
Washington 00600000000000
Acapulco 00018030000000000
Barcelona 0005000450000000
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000
Los Angeles 00025000000000
Memphis 00009000000000
Newport 00002500000000
Halle 00000250000000
Tokyo 00000450000000
Valencia 0000000000000
Celkem001207054151150000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Moscow 00901504500000000
Valencia 00009000000000
Houston 00000450000000
Kuala Lumpur 00000450000000
Buenos Aires 0000001000000
Celkem0090150135901000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký