Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)90
Jméno:Jiří Karlický
Věk:45
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři171630
dvouhra Elita15375
Celkem:322005

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Madrid 000100000000000000
Rome 00018000000000000000
ROLAND GARROS 0001100000000000000
Hamburg 000100000000000000
Montreal 00010100000000000000
US OPEN 0001000000000000000
Australian OPEN 0000100000000000000
Miami 0000120000000000000
Monte-Carlo 0000200000000000000
WIMBLEDON 0000900000000000000
Shanghai 0000100000000000000
Paris 000010000000000000
Celkem00020315220000000000000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Barcelona 00000004520000000000
Nice 00000001800000000000
Halle 0000000450000000000
Bastad 00000001800000000000
Newport 0000000450000000000
Valencia 00000004500000000090
Acapulco 0000000045090300000000
JONATHAN (2sety) 00000000450045000000
Basel 000000005901800000000
Munich 00000000000180000000
Celkem0000000540115902705250000090

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký