Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1290
Jméno:Josef Nudera
Věk:29
Raketa:Wilson - Oficální web: www.josefnudera.4fan.cz
Hraje:Obojí
Backhand:Obouruč
Rating:
Josef Nudera

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři223675
dvouhra Elita7412039
čtyřhra Amatéři9703
Celkem:10516417

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Cincinnati 0001000901800000300
Australian OPEN 00005180901803601800180180360
Madrid 0000900202018018090000
ROLAND GARROS 0000590180180001801800180
US OPEN 0000102000000000
Shanghai 000020011000360020000
Paris 0000101045450180000
Indian Wells 0000013600000000
Miami 00000901045360900000
Monte-Carlo 0000090180101801000000360
Rome 0000012020180045000
Hamburg 0000090200000000
Montreal 00000090180100000180
Dubai 0000003601804500000
WIMBLEDON 000000018018015010072000
TURNAJ MISTRŮ 0000000002000000
Rotterdam 00000000100000000
Celkem00010131562143122202900180061510802101080

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Tokyo 000453004500000000
Basel 0009030030000000000
Memphis 0000459000000000
Acapulco 00009050000000000
Barcelona 0000454500000000
Nice 000030000000000
Halle 0000454500000000
Washington 000045000000000
TURNAJ MISTRŮ 000006504000000000
Munich 000009000000000
Los Angeles 0000025000000000
Newport 000004500000000
Metz 0000018000000000
Celkem00013590022404000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Moscow 00020001800000000
Vienna 0003001800000000
Eastbourne 000045000000000
Buenos Aires 000002500000000
Valencia 000001000000000
Memphis 000000090000000
Stuttgart 0000000150000000
Celkem000234535360240000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký