Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)3140
Jméno:Josef Nudera
Věk:31
Raketa:Wilson - Oficální web: www.josefnudera.4fan.cz
Hraje:Obojí
Backhand:Obouruč
Rating:
Josef Nudera

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři223675
dvouhra Elita8515219
čtyřhra Amatéři9703
Celkem:11619597

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Cincinnati 000100090180000030000
Australian OPEN 00005180901803601800180180360220180
Madrid 000090020201801809000000
ROLAND GARROS 00005901801800018018001801800
US OPEN 000010200000000000
Shanghai 0000200110003600200001800
Paris 00001010454501800000600
Indian Wells 000001360000000000
Miami 0000090104536090000000
Monte-Carlo 000009018010180100000036000
Rome 00000120201800450000180
Hamburg 000009020000000000
Montreal 0000009018010000018000
Dubai 000000360180450000000
WIMBLEDON 0000000180180150100720007200
TURNAJ MISTRŮ 00000000020000002000
Rotterdam 0000000010000000000
Rome - Tecnifibre Tour 000000000000001800
Montreal - Tecnifibre Tour 000000000000001800
US OPEN - Tecnifibre Tour 000000000000003600
Celkem000101315621431222029001800615108021010802220960

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Tokyo 00045300450000000000
Basel 000903003000000000000
Memphis 000045900000000000
Acapulco 0000905000000000000
Barcelona 000045450000000000
Nice 00003000000000000
Halle 000045450000000000
Washington 00004500000000000
TURNAJ MISTRŮ 00000650400000000000
Munich 00000900000000000
Los Angeles 000002500000000000
Newport 00000450000000000
Metz 000001800000000000
Celkem0001359002240400000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Moscow 0002000180000000000
Vienna 000300180000000000
Eastbourne 00004500000000000
Buenos Aires 00000250000000000
Valencia 00000100000000000
Memphis 00000009000000000
Stuttgart 000000015000000000
Celkem00023453536024000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký