Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1170
Jméno:Josef Nudera
Věk:28
Raketa:Wilson - Oficální web: www.josefnudera.4fan.cz
Hraje:Obojí
Backhand:Obouruč
Rating:
Josef Nudera

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři223675
dvouhra Elita6810749
čtyřhra Amatéři9703
Celkem:9915127

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Cincinnati 00010009018000000
Australian OPEN 000051809018036018001800
Madrid 000090020201801809000
ROLAND GARROS 0000590180180001801800
US OPEN 000010200000000
Shanghai 00002001100036002000
Paris 000010104545018000
Indian Wells 000001360000000
Miami 0000090104536090000
Monte-Carlo 0000090180101801000000
Rome 000001202018004500
Hamburg 000009020000000
Montreal 00000090180100000
Dubai 000000360180450000
WIMBLEDON 00000001801801501007200
TURNAJ MISTRŮ 000000000200000
Rotterdam 0000000010000000
Celkem00010131562143122202900180061510800

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Tokyo 00045300450000000
Basel 000903003000000000
Memphis 000045900000000
Acapulco 0000905000000000
Barcelona 000045450000000
Nice 00003000000000
Halle 000045450000000
Washington 00004500000000
TURNAJ MISTRŮ 00000650400000000
Munich 00000900000000
Los Angeles 000002500000000
Newport 00000450000000
Metz 000001800000000
Celkem0001359002240400000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Moscow 0002000180000000
Vienna 000300180000000
Eastbourne 00004500000000
Buenos Aires 00000250000000
Valencia 00000100000000
Memphis 00000009000000
Stuttgart 000000015000000
Celkem00023453536024000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký