Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)780
Jméno:Kamil Blažek
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Elita353948
čtyřhra Amatéři121140
Celkem:475088

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Munich 060000000000000
Madrid 0405001000000000
Rome 0400009000000000
Stuttgart 080000000000000
Hamburg 006010000000000
Umag 002000000000000
WIMBLEDON 00181000100000000
Metz 002000000000000
Montreal 0018000000000000
US OPEN 0018000000000000
Shanghai 00180180180180009000000
Rotterdam 004500000000000
Miami 000118003609001800000
Australian OPEN 000036001800000000
Indian Wells 000036001800000000
ROLAND GARROS 00000500000000
Monte-Carlo 0000003010000000
Paris 0000000018000000
Celkem022087118210802857601002701800000

Amatéři

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Eastbourne 0000450900000000
Vienna 0000150045090045000
Valencia 00000500000000
Atlanta 000000450000000
Beijing 0000005000000000
Moscow 0000002009000000
Munich 000000000015000
Celkem000019557000180060000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký