Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)360
Jméno:Lukáš Ertel
Věk:40
Raketa:Babolat
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři180
dvouhra Elita517831
čtyřhra Amatéři190
čtyřhra Elita2390
Celkem:558391

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Madrid 0036090051800036090000
Hamburg 00250030000000000
Umag 00100000000000
WIMBLEDON 00130190360180180360036036000
Rome 00000180010000000
ROLAND GARROS 00107201801800015001801800360
Montreal 0018010180010000000
Cincinnati 0090000100000000
US OPEN 0018001000180018018000
Shanghai 0045010000045000
Miami 00001000000000
Toronto 000002500000000
Dubai 0000000180000000
Paris 0000000000003600
TURNAJ MISTRŮ 0000000000004000
Celkem0010218122731230370380690360855720760360

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ROLAND GARROS 080000000000000
Celkem080000000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
London 000000000900000
Hamburg 0000000003000000
Celkem0000000003900000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Beijing 000000900000000
Celkem000000900000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký