Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)760
Jméno:Lukáš Ertel
Věk:39
Raketa:Babolat
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři180
dvouhra Elita507471
čtyřhra Amatéři190
čtyřhra Elita2390
Celkem:548031

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Madrid 003609005180003609000
Hamburg 0025003000000000
Umag 0010000000000
WIMBLEDON 0013019036018018036003603600
Rome 0000018001000000
ROLAND GARROS 00107201801800015001801800
Montreal 001801018001000000
Cincinnati 009000010000000
US OPEN 001800100018001801800
Shanghai 004501000004500
Miami 0000100000000
Toronto 00000250000000
Dubai 000000018000000
Paris 000000000000360
TURNAJ MISTRŮ 000000000000400
Celkem0010218122731230370380690360855720760

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
ROLAND GARROS 08000000000000
Celkem08000000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
London 00000000090000
Hamburg 000000000300000
Celkem000000000390000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Beijing 00000090000000
Celkem00000090000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký