Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)180
Jméno:Marek Žídek
Věk:51
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři358290
dvouhra Elita101130
čtyřhra Amatéři3315
čtyřhra Elita2390
Celkem:5010125

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
ROLAND GARROS 00001000000000
WIMBLEDON 0000900001000000
US OPEN 00002000000000
Australian OPEN 000000360180900000
Monte-Carlo 00000010000000
Toronto 000000180000000
Miami 00000009000000
Celkem000012005502701900000

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Memphis 0000180450000000
Acapulco 00001804590001805005000
Barcelona 000090180030500500000
Washington 000050030004500000
Basel 0000451803000900000
TURNAJ MISTRŮ 0000040004004000000
Newport 000004550018000000
Tokyo 00000900000000
Halle 00000045000000
Munich 000000500000000
Valencia 00000005009018030000
JONATHAN (2sety) 000000000001800
Celkem000099512851435115510808608006800

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Vienna 000000003000000
Atlanta 00000000090000
Celkem0000000030090000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Valencia 0000180900000000
Vienna 00000045000000
Celkem00001809045000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký