Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)980
Jméno:Marek Žídek
Věk:50
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři358290
dvouhra Elita101130
čtyřhra Amatéři3315
čtyřhra Elita2390
Celkem:5010125

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
ROLAND GARROS 0000100000000
WIMBLEDON 000090000100000
US OPEN 0000200000000
Australian OPEN 00000036018090000
Monte-Carlo 0000001000000
Toronto 00000018000000
Miami 0000000900000
Celkem00001200550270190000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Memphis 000018045000000
Acapulco 0000180459000180500500
Barcelona 00009018003050050000
Washington 00005003000450000
Basel 000045180300090000
TURNAJ MISTRŮ 000004000400400000
Newport 00000455001800000
Tokyo 0000090000000
Halle 0000004500000
Munich 00000050000000
Valencia 0000000500901803000
JONATHAN (2sety) 00000000000180
Celkem00009951285143511551080860800680

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Vienna 00000000300000
Atlanta 0000000009000
Celkem000000003009000

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Valencia 000018090000000
Vienna 0000004500000
Celkem0000180904500000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký