Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)390
Jméno:Martin Beneš
Věk:39
Raketa:Babolat
Hraje:Pravou
Backhand:Jednoruč
Rating:
Martin Beneš

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Elita6726877
čtyřhra Amatéři51315
Celkem:7228192

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Cincinnati 00018001000180180020000
Shanghai 00090100100036018018060000
Paris 000180001801000180036000
Australian OPEN 0000360180020002000180120012000
Indian Wells 0000901800000000
Monte-Carlo 0000180180090001801800
ROLAND GARROS 0000180007207200000
Montreal 00001010180600018000
Madrid 0000090018090060000
WIMBLEDON 000001036036007201000
US OPEN 00000360000180720900
Miami 00000090600600060000
Rome 00000045100000000
Toronto 000000180000000
TURNAJ MISTRŮ 00000001500400002000
Dubai 00000006000180000
Hamburg 000000001800000
Rotterdam 000000001800000
Celkem0004508211991168587705490740516017700

Amatéři

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Moscow 0000005000900000
Vienna 00000000500018000
Munich 00000000004500
Celkem0000005000590022500

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký