Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Martin Gorgol
Věk:42
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři272660
dvouhra Elita26639
Celkem:533299

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Madrid 00110000000000
Rome 0110000000000
Stuttgart 01000000000000
Hamburg 001145010000000
Umag 00200000000000
WIMBLEDON 0061000000000
Metz 00200000000000
Shanghai 009000100000000
Rotterdam 0050000000000
Miami 00010000000000
Monte-Carlo 00090000000000
ROLAND GARROS 0001100000000
Australian OPEN 00001025180000000
Paris 00000900000000
Celkem01115415711126180000000

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
ROLAND GARROS 02000000000000
London 00600000000000
Washington 0022025000000000
Nice 002003000000000
Newport 004545000000000
Basel 003003004500000000
Tokyo 00018001800000000
Memphis 00001809045000000
Barcelona 000053000000000
TURNAJ MISTRŮ 00001001000000000
Los Angeles 00004500000000
Acapulco 000001800000000
Munich 00000200000000
Halle 00000250000000
Valencia 00000001000000
JONATHAN (2sety) 00000000090000
Celkem0206455504058954510090000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký