Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)10
Jméno:Martin Janík
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři541470
dvouhra Elita12373
čtyřhra Amatéři9155
Celkem:751998

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
ROLAND GARROS 0005520000000000000
WIMBLEDON 000110000000000000
Montreal 0004500000000000000
Cincinnati 000100000000000000
Hamburg 0000090000000000000
Toronto 000005000000000000
Rotterdam 0000010000000000000
Dubai 00000180000000000000
Australian OPEN 0000001000000000000
Celkem0005263051000000000000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Newport 0020100000000000000
Washington 00532045000000000000
Nice 0003250000000000000
Los Angeles 000252002000000000000
Tokyo 00045090000000000000
Basel 00045904505050000200100
Memphis 000015104500000000000
Acapulco 000010104520500000304500
Halle 00002000000000000900
Munich 0000020450000030001000
Bastad 0000034500000000000
Umag 000005180000000005200
Barcelona 000000100100000053000
Eastbourne 0000000200000000000
Valencia 0000000500000003000
Munich - Tecnifibre Tour 0000000000000020000
Stuttgart 0000000000000030000
Los Angeles - Tecnifibre Tour 0000000000000010000
Atlanta 0000000000000030000
Beijing 0000000000000000200
Celkem002512220022839050155003001451201400

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Eastbourne 005000000000000000
Buenos Aires 00020015000000000000
Houston 0002000000000000000
Stuttgart 0000100000000000000
Atlanta 0000450000000000000
Moscow 000050000000000000
Vienna 0000250000000000000
Valencia 0000010000000000000
Celkem005408525000000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký