Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)180
Jméno:Martin Klečka
Věk:37
Raketa:Prince
Hraje:Levou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři1250
dvouhra Elita133980
čtyřhra Amatéři182305
Celkem:326535

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
WIMBLEDON 000009001803600000
Cincinnati 00000900000000
Rome 00000010009000000
Montreal 000000900018018000
US OPEN 000000180000000
Monte-Carlo 0000000100000000
Madrid 000000036000000
ROLAND GARROS 000000000180000
Celkem000001801270163036036018000

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Halle 000002500000000
Celkem000002500000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Eastbourne 0025045902500000000
Stuttgart 002500150901509000000
Umag 001500000000000
Atlanta 0000451500000000
Düsseldorf 000009090000000
Kuala Lumpur 00000200000000
Gstaad 00000900000000
Beijing 000000300000000
Vienna 0000005000000
Celkem00650452856905459000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký