Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)960
Jméno:Martin Koutný
Věk:54
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři3845
dvouhra Elita318810
čtyřhra Amatéři130
Celkem:359685

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
WIMBLEDON 00000001801001003601800000
Madrid 0000000090036000000
Rome 00000000300000000
Hamburg 0000000000000000
ROLAND GARROS 00000000900000000
Montreal 00000000180000180000
Cincinnati 0000000018018001800000
Paris 000000003600000000
Australian OPEN 000000000720025010072000
Monte-Carlo 00000000036036000900600
Dubai 00000000060018000000
Shanghai 00000000036010000360000
US OPEN 000000000000180000
Halle 000000000000000180
Celkem00000001801030232022606108208100780

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Nice 00000045000000000
Bastad 000000300000000000
Eastbourne 000000050000000000
Celkem00000034550000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Kuala Lumpur 00000030000000000
Celkem00000030000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký