Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1530
Jméno:Martin Koutný
Věk:52
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři3845
dvouhra Elita298030
čtyřhra Amatéři130
Celkem:338905

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
WIMBLEDON 000000018010010036018000
Madrid 00000000900360000
Rome 000000003000000
Hamburg 00000000000000
ROLAND GARROS 000000009000000
Montreal 000000001800001800
Cincinnati 00000000180180018000
Paris 0000000036000000
Australian OPEN 0000000007200250100720
Monte-Carlo 0000000003603600090
Dubai 000000000600180000
Shanghai 000000000360100003600
US OPEN 0000000000001800
Celkem0000000180103023202260610820810

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Nice 000000450000000
Bastad 0000003000000000
Eastbourne 0000000500000000
Celkem000000345500000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Kuala Lumpur 000000300000000
Celkem000000300000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký