Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)265
Jméno:Michal Přikryl
Věk:53
Raketa:Pro Staff 97 (2018)
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři211475
dvouhra Elita141580
čtyřhra Amatéři190
Celkem:363145

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
ROLAND GARROS 0000000018001200000000
WIMBLEDON 00000000901201800000000
Australian OPEN 00000000020000000000
US OPEN 0000000000900000000
Shanghai 0000000000180030090000
Monte-Carlo 000000000004500018000
Cincinnati 0000000000004500000
Halle 0000000000000003000
Celkem00000000270320570457509021000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Basel 000000090900000000450
Acapulco 000000001090090000000
Barcelona 000000001800000000020
Halle 0000000045050000000
JONATHAN (2sety) 000000008009009000000
Umag 00000000180000000000
Washington 0000000045000000000
Valencia 0000000010000000000
Nice 0000000000450000000
Los Angeles 0000000000004000000
Atlanta 00000000000000003020
Indian Wells 00000000000000000180
Celkem000000090640901409013000075220

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Vienna 0000000000900000000
Celkem0000000000900000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký