Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)470
Jméno:Miloslav Stach
Věk:59
Raketa:Babolat AeroPro Drive GT
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři823550
dvouhra Elita141070
čtyřhra Amatéři302790
čtyřhra Elita1300
Celkem:1277710

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Hamburg 001000000000000
WIMBLEDON 00152000000009000
Australian OPEN 000018045180012000000
Monte-Carlo 000045000000000
ROLAND GARROS 00002045030000000
US OPEN 00000000901800000
Celkem002520245901803021018009000

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Nice 00452300400005000
Halle 00150452520451045010000
Newport 00200025020000000
Washington 004545451804518045020000
Beijing 009000000000000
Tokyo 0020451804500000000
Basel 0090451452010545450900
Barcelona 0004505520000451055
Los Angeles 00020201001090450105
Acapulco 0000454545450009000
Memphis 000001010000000
Munich 0000045000004500
Umag 000000450004545100
Valencia 00000090180530450450
Eastbourne 0000000204500000
TURNAJ MISTRŮ 00000000000000
London 000000004500000
JONATHAN (2sety) 00000000009045900
Celkem0046024734642133648520016530527025560

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Memphis 0000000000000300
Celkem0000000000000300

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Stuttgart 00900254500000000
Umag 009000000000000
Metz 004500000000000
Stockholm 004500000000000
Moscow 0015090451000000000
Vienna 009015054500000000
Valencia 0018003009000000000
Eastbourne 0009002500000000
Buenos Aires 000045250900000000
Houston 00004590900000000
Atlanta 000090500000000
Beijing 0000180000000000
Düsseldorf 0000025000000000
Kuala Lumpur 000004500000000
Celkem006903307358551800000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký