Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)280
Jméno:Miloslav Stach
Věk:58
Raketa:Babolat AeroPro Drive GT
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři753290
dvouhra Elita141070
čtyřhra Amatéři302790
Celkem:1197150

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Hamburg 00100000000000
WIMBLEDON 0015200000000900
Australian OPEN 00001804518001200000
Monte-Carlo 00004500000000
ROLAND GARROS 0000204503000000
US OPEN 0000000090180000
Celkem00252024590180302101800900

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Nice 0045230040000500
Halle 0015045252045104501000
Newport 0020002502000000
Washington 00454545180451804502000
Beijing 00900000000000
Tokyo 002045180450000000
Basel 00904514520105454500
Barcelona 00045055200004510
Los Angeles 000202010010904500
Acapulco 000045454545000900
Memphis 00000101000000
Munich 000004500000450
Umag 0000004500045450
Valencia 0000009018053045045
Eastbourne 000000020450000
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000
London 00000000450000
JONATHAN (2sety) 000000000090450
Celkem0046024734642133648520016530527055

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Stuttgart 0090025450000000
Umag 00900000000000
Metz 00450000000000
Stockholm 00450000000000
Moscow 001509045100000000
Vienna 00901505450000000
Valencia 001800300900000000
Eastbourne 000900250000000
Buenos Aires 00004525090000000
Houston 0000459090000000
Atlanta 00009050000000
Beijing 000018000000000
Düsseldorf 000002500000000
Kuala Lumpur 00000450000000
Celkem00690330735855180000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký