Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Mirek Ryška
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Elita10511376
čtyřhra Amatéři7310
Celkem:11211686

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Munich 04000000000000
Madrid 0200101010103009000
Rome 01510001809003000
Stuttgart 02000000000000
Hamburg 002050000450000
Umag 0010000000000
WIMBLEDON 002518010118010000000
Metz 0050000000000
ROLAND GARROS 0051360180201801209036000
Shanghai 0090901101801801801804500
Paris 0018011180360180180036000
Rotterdam 001000001800000
Miami 000109052010906004500
Monte-Carlo 0009018000301806001803600
Montreal 000590030204520000
Cincinnati 0001002045903600900
US OPEN 000518001800180360000
Australian OPEN 000018018020180100360180900
Indian Wells 000018018045000000
Toronto 00000045000000
Dubai 0000001803030180000
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000
Celkem0813323991273736129011451540275012905400

Amatéři

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Vienna 0020000900004500
Beijing 00001000000000
Moscow 000000100900000
Memphis 00000004500000
Celkem00200100100459004500

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký