Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)90
Jméno:Ondřej Klimo
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři413400
dvouhra Elita15766
čtyřhra Amatéři485
Celkem:604251

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Montreal 0051020000000000000
ROLAND GARROS 0001801004500000000000
US OPEN 000100018000000000000
Paris 000500000000000000
WIMBLEDON 000052500000015000000
Indian Wells 0000020000000000000
Rotterdam 0000090000000000000
Dubai 0000000000200000000
Celkem0051961515522500020015000000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Tokyo 0000450000000000000
Basel 0000300904500000900000
Munich 00000201800000090009000
Washington 000004004500180001800000
Nice 00000045450000000000
Los Angeles 00000045004500000000
Newport 0000004500000000000
Umag 00000045000180202000000
Valencia 000000904590209002250001800
Acapulco 0000000045000000000
Barcelona 0000000030000045010000
Halle 0000000045000000000
JONATHAN (2sety) 00000000000018000000
TURNAJ MISTRŮ 00000000000001500000
Munich - Tecnifibre Tour 0000000000000090000
Washington - Tecnifibre Tour 0000000000000090000
Hamburg 000000000000000000
Montreal 0000000000000000090
Celkem0000756054018048065450205604201909018090

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Beijing 0000100000000000000
Buenos Aires 0000010000000000000
Stuttgart 0000020000000000000
Atlanta 0000004500000000000
Celkem000010304500000000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký