Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)190
Jméno:Paulo Gato
Věk:61
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Pravou
Backhand:Jednoruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři6330
čtyřhra Elita3860
čtyřhra Ženy203720
Celkem:294910

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Acapulco 00000000054500
Barcelona 00000000004500
Nice 00000000004500
JONATHAN (2sety) 000000000018000
Washington 00000000001000
Celkem000000000532500

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Memphis 00000000018018000
Stuttgart 000000000500000
Celkem00000000068018000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Barcelona 00000000090300900
Munich 0000000009018000
Bucharest 00000000030030000
Umag 000000000180000
Beijing 000000000180000
Washington 0000000003009000
Valencia 000000000180180090
Buenos Aires 000000000018000
Nice 000000000030000
TURNAJ MISTRŮ 00000000002000100
Basel 00000000009000
Acapulco 000000000003000
Celkem00000000013201820390190

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký