Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)180
Jméno:Pavel Plachetka
Věk:54
Raketa:Babolat
Hraje:Pravou
Backhand:Jednoruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři15781
dvouhra Elita120
čtyřhra Amatéři8590
čtyřhra Elita41070
čtyřhra Ženy1150
Celkem:292611

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Australian OPEN 0000000200000000000
Celkem0000000200000000000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Memphis 0000002000000000000
Barcelona 0000001450000000000
Nice 0000004000000000000
Bastad 00000020900000000000
Newport 0000004500000000000
Umag 0000004000000000000
Washington 00000018000000000000
Basel 00000090004500000000
Valencia 00000045450000000000
Acapulco 0000000004500000000
Los Angeles 0000000003000000000
Celkem000000481180012000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Stuttgart 00000000000300000000
Hamburg 00000000000500000000
Vánoční čtyřhry 0000000000000090000
Acapulco 00000000000000000180
Celkem00000000000800009000180

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Houston 000000101500000000000
Düsseldorf 0000002000000000000
Kuala Lumpur 0000009000000000000
Moscow 0000003000000000000
Vienna 0000002000000000000
Memphis 00000001800000000000
Munich 0000000000900000000
Celkem00000017033000900000000

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Vienna 00000150000000000000
Celkem00000150000000000000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký