Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)680
Jméno:petr skoupil
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři244000
dvouhra Elita2110
čtyřhra Elita122680
čtyřhra Ženy266005
Celkem:6412795

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Madrid 00000000020900000000
Celkem00000000020900000000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Umag 0000000090000000000
Basel 00000000300900018050005000
Valencia 000000004590001800001800
Nice 00000000045900000000
Halle 0000000000450000000
JONATHAN (2sety) 0000000000100060000000
TURNAJ MISTRŮ 0000000000010010000000
Munich 00000000000180000000
Barcelona 000000000000451800000
Beijing 0000000000000009000
Stuttgart 00000000000000000180
Celkem00000000165135122534032536050090680180

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Moscow 00000003000000000000
Vienna 000000005005003000000000
Stuttgart 0000000009090180000000
Hamburg 00000000018000000000
Atlanta 00000000001800000000
Vánoční čtyřhry 0000000000001809090000
Celkem00000003005007705701801809090000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Eastbourne 0000004500000000000
Atlanta 0000004500000000000
Bucharest 00000010090000000000
Basel 00000090500500000000000
Buenos Aires 000000045250000000000
Acapulco 0000000180300000000000
Barcelona 000000090500000000000
Nice 0000000180300000000000
Halle 0000000300500000000000
TURNAJ MISTRŮ 0000000200400000000000
Munich 000000090300000000000
Beijing 000000000000000000
Los Angeles 0000000090000000000
London 00000000500000000000
Umag 00000000500000000000
Celkem00000019015854230000000000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký