Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)500
Jméno:Radek Michalík
Věk:49
Raketa:PROKENNEX
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
Radek Michalík

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři18242
čtyřhra Amatéři285
čtyřhra Elita51370
čtyřhra Ženy3180
Celkem:281877

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Memphis 0000100000000
Munich 00000200000000
Metz 0000010000000
Acapulco 000000200100000
Barcelona 0000001350000
Basel 000000120100000
Valencia 000000020455000
Eastbourne 00000000100000
London 0000000050000
Umag 00000000450000
Washington 00000000200000
Celkem000012122431505000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Munich 000000000180900500
Memphis 00000000003003000
Celkem000000000180390300500

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Buenos Aires 00000450000000
Houston 00000400000000
Celkem00000850000000

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Bucharest 00000000450000
Buenos Aires 00000000045000
Barcelona 00000000090000
Celkem0000000045135000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký