Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)680
Jméno:Radek Michalík
Věk:50
Raketa:PROKENNEX
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
Radek Michalík

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři18242
čtyřhra Amatéři285
čtyřhra Elita61550
čtyřhra Ženy3180
Celkem:292057

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Memphis 00001000000000
Munich 000002000000000
Metz 00000100000000
Acapulco 0000002001000000
Barcelona 00000013500000
Basel 0000001201000000
Valencia 0000000204550000
Eastbourne 000000001000000
London 00000000500000
Umag 000000004500000
Washington 000000002000000
Celkem0000121224315050000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Munich 0000000001809005000
Memphis 00000000003003000180
Celkem000000000180390300500180

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Buenos Aires 000004500000000
Houston 000004000000000
Celkem000008500000000

START

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Bucharest 000000004500000
Buenos Aires 000000000450000
Barcelona 000000000900000
Celkem00000000451350000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký