Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1520
Jméno:Radim Kijonka
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Elita7825987
čtyřhra Amatéři6540
Celkem:8426527

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Stuttgart 02000000000000
Hamburg 005000180010000000
Madrid 00500201809006009000
Rome 001800020904536002000
Miami 000100180360180360000
ROLAND GARROS 000009018036018072072000
Montreal 000009090036018036000
Rotterdam 0000090001800000
US OPEN 00000180007207207207200
Dubai 00000180360360180180100000
Indian Wells 000000360000000
Monte-Carlo 000000409010001806003600
Toronto 00000090000000
Cincinnati 0000003601801000100006000
Shanghai 000000190100060018000
Paris 0000003600600180100000
TURNAJ MISTRŮ 0000000200080002000
WIMBLEDON 000000012018072018000
Australian OPEN 000000001802501802000
Celkem020190106702471189571206490505020800

Amatéři

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Memphis 000000018000000
Stuttgart 00000004500000
Moscow 00000000900000
Vienna 000000009004500
Munich 00000000009000
Celkem0000000225180013500

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký