Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)3395
Jméno:Radim Kijonka
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Elita7825987
čtyřhra Amatéři6540
Celkem:8426527

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Stuttgart 0200000000000
Hamburg 00500018001000000
Madrid 0050020180900600900
Rome 00180002090453600200
Miami 00010018036018036000
ROLAND GARROS 00000901803601807207200
Montreal 00000909003601803600
Rotterdam 000009000180000
US OPEN 0000018000720720720720
Dubai 0000018036036018018010000
Indian Wells 00000036000000
Monte-Carlo 00000040901000180600360
Toronto 0000009000000
Cincinnati 000000360180100010000600
Shanghai 00000019010006001800
Paris 000000360060018010000
TURNAJ MISTRŮ 000000020008000200
WIMBLEDON 00000001201807201800
Australian OPEN 00000000180250180200
Celkem02019010670247118957120649050502080

Amatéři

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Memphis 00000001800000
Stuttgart 0000000450000
Moscow 0000000090000
Vienna 00000000900450
Munich 0000000000900
Celkem000000022518001350

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký