Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)655
Jméno:Radim Oleksy
Věk:49
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři4120
čtyřhra Elita14730
čtyřhra Ženy472100
Celkem:652950

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Valencia 0000000050000
JONATHAN (2sety) 00000000000050
Los Angeles 00000000000020
Umag 00000000000045
Celkem000000005000115

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Houston 000000010090000
Vienna 0000000200204500
Stuttgart 0000000045045450
Atlanta 000000009090000
Moscow 00000000900000
Memphis 000000000902000
Hamburg 00000000030000
Celkem000000030225320110450

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Vienna 00000100000000
Buenos Aires 000000020051000
Acapulco 00000001009030900
Barcelona 000000010204590200
Nice 0000000452003000
Bucharest 00000005045000
Beijing 0000000450202000
Washington 0000000450909000
Basel 00000003010904500
Valencia 00000001030900090
Halle 000000002003000
Munich 00000000450020180
Los Angeles 0000000010090090
London 00000000900000
Umag 00000000205020180
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000
Celkem00000100220265480435150540

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký