Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)515
Jméno:Radim Oleksy
Věk:49
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři4120
čtyřhra Elita14730
čtyřhra Ženy492280
Celkem:673130

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Valencia 00000000500000
JONATHAN (2sety) 000000000000500
Los Angeles 000000000000200
Umag 000000000000450
Celkem0000000050001150

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Houston 0000000100900000
Vienna 00000002002045000
Stuttgart 00000000450454500
Atlanta 0000000090900000
Moscow 000000009000000
Memphis 0000000009020000
Hamburg 000000000300000
Celkem0000000302253201104500

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Vienna 000001000000000
Buenos Aires 0000000200510000
Acapulco 000000010090309000
Barcelona 00000001020459020090
Nice 00000004520030000
Bucharest 000000050450000
Beijing 00000004502020000
Washington 00000004509090000
Basel 000000030109045000
Valencia 000000010309000900
Halle 0000000020030000
Munich 000000004500201800
Los Angeles 000000001009009090
London 000000009000000
Umag 000000002050201800
TURNAJ MISTRŮ 00000000000000
Celkem00000100220265480435150540180

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký