Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)0
Jméno:Radim Oleksy
Věk:51
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři5130
čtyřhra Elita14730
čtyřhra Ženy572720
Celkem:763580

Odehrané turnaje

Elita

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Valencia 0000000050000000
JONATHAN (2sety) 00000000000050000
Los Angeles 00000000000020000
Umag 00000000000045000
Barcelona 00000000000000100
Celkem0000000050001150100

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Houston 000000010090000000
Vienna 0000000200204500000
Stuttgart 0000000045045450000
Atlanta 000000009090000000
Moscow 00000000900000000
Memphis 000000000902000000
Hamburg 00000000030000000
Celkem000000030225320110450000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Vienna 00000100000000000
Buenos Aires 000000020051000000
Acapulco 000000010090309000300
Barcelona 0000000102045902009000
Nice 0000000452003000000
Bucharest 00000005045000000
Beijing 0000000450202000000
Washington 00000004509090003000
Basel 000000030109045009000
Valencia 00000001030900090000
Halle 000000002003000000
Munich 00000000450020180000
Los Angeles 00000000100900909000
London 00000000900000000
Umag 00000000205020180000
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000000
JONATHAN (2sety) 00000000000009000
Munich - Tecnifibre Tour 00000000000000900
Stuttgart 00000000000000900
Los Angeles - Tecnifibre Tour 00000000000000200
Celkem000001002202654804351505403902300

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký