Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)655
Jméno:Roman Časar
Věk:40
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři214505
dvouhra Elita111305
čtyřhra Amatéři121025
Celkem:446835

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Hamburg 0000045900000000
Dubai 000003601802000180000
Monte-Carlo 0000003000000020
Cincinnati 000000200000000
Paris 0000001800000000
Madrid 0000000000180000
Celkem0000040550020003600020

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Halle 0000015090018000000
Los Angeles 00000450050000000
Bastad 000004500000000
Newport 0000015000000000
Umag 0000025000000000
Washington 00000900050000000
Tokyo 000009000000000
Basel 00000180009000000
Memphis 000000900000000
Acapulco 00000045005000000
Nice 000000500005000000
TURNAJ MISTRŮ 0000002000000000
Eastbourne 0000000030000000
London 000000001000000
Celkem0000010009250158010000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Buenos Aires 0000045450000000
Houston 0000040900000000
Eastbourne 000004500000000
Vienna 0000030090000180000
Valencia 000004500000000
Düsseldorf 000000450000000
Moscow 000000100000000
Munich 000000000090000
Celkem00000475280000270000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký