Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)570
Jméno:Roman Časar
Věk:38
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři214505
dvouhra Elita101285
čtyřhra Amatéři121025
Celkem:436815

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Hamburg 00000459000000
Dubai 0000036018020001800
Monte-Carlo 0000003000000
Cincinnati 0000002000000
Paris 00000018000000
Madrid 00000000001800
Celkem0000040550020003600

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Halle 00000150900180000
Los Angeles 000004500500000
Bastad 0000045000000
Newport 00000150000000
Umag 00000250000000
Washington 000009000500000
Tokyo 0000090000000
Basel 000001800090000
Memphis 0000009000000
Acapulco 000000450050000
Nice 0000005000050000
TURNAJ MISTRŮ 00000020000000
Eastbourne 00000000300000
London 0000000010000
Celkem00000100092501580100000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Buenos Aires 00000454500000
Houston 00000409000000
Eastbourne 0000045000000
Vienna 00000300900001800
Valencia 0000045000000
Düsseldorf 0000004500000
Moscow 0000001000000
Munich 0000000000900
Celkem000004752800002700

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký