Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)300
Jméno:Roman Časar
Věk:38
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři214505
dvouhra Elita101285
čtyřhra Amatéři121025
Celkem:436815

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Hamburg 000004590000000
Dubai 00000360180200018000
Monte-Carlo 00000030000000
Cincinnati 00000020000000
Paris 000000180000000
Madrid 000000000018000
Celkem00000405500200036000

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Halle 000001509001800000
Los Angeles 0000045005000000
Bastad 00000450000000
Newport 000001500000000
Umag 000002500000000
Washington 0000090005000000
Tokyo 00000900000000
Basel 0000018000900000
Memphis 00000090000000
Acapulco 0000004500500000
Nice 00000050000500000
TURNAJ MISTRŮ 000000200000000
Eastbourne 000000003000000
London 00000000100000
Celkem000001000925015801000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Buenos Aires 000004545000000
Houston 000004090000000
Eastbourne 00000450000000
Vienna 000003009000018000
Valencia 00000450000000
Düsseldorf 00000045000000
Moscow 00000010000000
Munich 00000000009000
Celkem0000047528000027000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký