Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)320
Jméno:Simon Oleksy
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři303680
dvouhra Elita190
čtyřhra Elita5450
čtyřhra Ženy263620
Celkem:627840

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Australian OPEN 0000000000000009000
Celkem0000000000000009000

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Umag 000000000001809000000
Valencia 00000000000010003006000
Munich 0000000000009000000
Los Angeles 0000000000004500000
Barcelona 0000000000000900018090
JONATHAN (2sety) 00000000000001800000
Washington 0000000000000900000
Acapulco 00000000000000909000
Munich - Tecnifibre Tour 00000000000000180000
Stuttgart 0000000000000020000
Los Angeles - Tecnifibre Tour 0000000000000045000
Atlanta 0000000000000036030200
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000010002000
Basel 00000000000000180000
ROLAND GARROS 00000000000000036000
Beijing 0000000000000000300
Rome 0000000000000000030
Celkem000000000001802353609757801030120

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Atlanta 00000000909000000000
Moscow 0000000090000000000
Memphis 0000000009000000000
Houston 0000000009000000000
Celkem0000000018027000000000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Buenos Aires 00000000105450000000
Barcelona 0000000020300180000000
Nice 0000000010000000000
Halle 0000000045000000000
Munich 000000005000000000
London 0000000090000000000
Washington 00000000201801800000000
Basel 000000002020900000000
Valencia 0000000090000000000
Acapulco 000000000300300500000000
Umag 0000000004500000000
Beijing 00000000045900000000
Los Angeles 0000000000300050000000
TURNAJ MISTRŮ 00000000000500000000
Celkem000000003106251005118050000000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký