Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)2865
Jméno:Tomas Bursik
Věk:37
Raketa:Head
Hraje:Pravou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři234300
dvouhra Elita190
čtyřhra Amatéři190
čtyřhra Ženy1500
Celkem:264980

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
ROLAND GARROS 0000000000000000900
Celkem0000000000000000900

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Barcelona 0000000000000004520180
Acapulco 0000000000000004500
Stuttgart 000000000000000205001000
ROLAND GARROS 0000000000000009000
Umag 00000000000000010900
Beijing 00000000000000030450
Valencia 000000000000000036045
Halle 00000000000000009090
Atlanta 000000000000000090180
TURNAJ MISTRŮ 00000000000000002000
Basel 00000000000000003000
Hamburg 00000000000000000600
Montreal 00000000000000000180
Indian Wells 0000000000000000090
Celkem00000000000000024016952365

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Acapulco 0000000000000000900
Celkem0000000000000000900

START

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Valencia 00000000000000050000
Celkem00000000000000050000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký