Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1375
Jméno:Tony Skřipčák
Věk:Nevyplňeno
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři544792
dvouhra Elita121465
čtyřhra Amatéři11200
čtyřhra Elita3410
Celkem:806867

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019
WIMBLEDON 000001000120900
Cincinnati 00000009018000
ROLAND GARROS 000000001001800
Montreal 00000000180200
Rotterdam 000000004500
US OPEN 0000000036000
Dubai 000000009000
Celkem000001009010752900

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019
Beijing 00500000000
Halle 000125545401809090
Los Angeles 00031534509000
Washington 00052530300180000
Bastad 0000059040000
Newport 0000025180300000
Umag 00000259010000
Metz 000002000000
Tokyo 000001000000
Basel 00000200180000
Memphis 000000100000
Acapulco 00000045904505
Nice 000000459001800
Valencia 0000004530045900
Barcelona 0000000909000
TURNAJ MISTRŮ 0000000200100200200
Eastbourne 000000030018000
London 000000009000
JONATHAN (2sety) 0000000001800
Celkem0059651438951820820740295

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019
Stuttgart 00000000020300
Hamburg 000000000900
Celkem000000000110300

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019
Umag 00500000000
Beijing 000455000000
Eastbourne 000054000000
Stuttgart 000004500000
Atlanta 00000500000
Kuala Lumpur 000001500000
Buenos Aires 000000200000
Houston 00000050000
Düsseldorf 000000100000
Celkem0054510105350000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký