Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1440
Jméno:Václav Bujnoch
Věk:30
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Levou
Backhand:Obouruč
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři203915
dvouhra Elita112370
čtyřhra Elita51070
čtyřhra Ženy52400
Celkem:419755

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
ROLAND GARROS 000000000013018001802500
Montreal 000000000000018000
Monte-Carlo 00000000000000100
WIMBLEDON 000000000000001800
US OPEN - Tecnifibre Tour 000000000000007200
Australian OPEN 000000000000000180
Rome 000000000000000180
Halle 000000000000000180
Celkem000000000013018003601160540

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Bastad 00000003000000000
Newport 00000004500000000
Eastbourne 00000000200000000
JONATHAN (2sety) 000000009001206001000000
Umag 00000000450000000
Nice 00000000020500000
Halle 000000000109000000
Los Angeles 00000000018018000000
TURNAJ MISTRŮ 00000000001000400000
Barcelona 0000000000009080000
Basel 00000000000090000
Celkem000000075155210495600158080000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Kuala Lumpur 00000009000000000
Atlanta 0000000000300900000
Vánoční čtyřhry 000000000000500000
Hamburg 00000000000009000
Celkem00000009000300905009000

Amatéři 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

START

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Munich 000000050000000000
Bucharest 000000015000000000
Beijing 000000050000000000
Nice 000000005000000000
TURNAJ MISTRŮ 000000007500000000
Celkem0000000115012500000000

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký