Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1700
Jméno:Vít Blažej
Věk:50
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři339625
dvouhra Elita243311
čtyřhra Amatéři191488
Celkem:7614424

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Madrid 00001500010000
Paris 0000900000000
Indian Wells 0000010000000
Monte-Carlo 0000010018000180
ROLAND GARROS 000001000001200
Rome 000000300003600
Hamburg 00000018000000
Montreal 0000009090003600
Toronto 0000009000000
WIMBLEDON 000000250001800
Cincinnati 0000003000000
Australian OPEN 00000000180000
Dubai 00000000003600
Shanghai 00000000003600
TURNAJ MISTRŮ 000000000000
US OPEN 00000000000360
Celkem0000105214459037001740540

Amatéři

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Tokyo 0000500500000000
Basel 0000180900050050000
Memphis 00000909000000
Acapulco 0000090500050030000
Barcelona 000009045500180000
TURNAJ MISTRŮ 0000030065075002005000
Halle 00000250090000
Los Angeles 0000025000000
Bastad 00000250000000
Newport 0000020000000
Washington 000005000090000
Umag 0000009000000
Valencia 00000000500000
Nice 0000000003005000
JONATHAN (2sety) 00000000000180
Celkem0000680198013751250186013001000180

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok200920102011201220132014201520162017201820192020
Beijing 00002009000000
Moscow 000025180000000
Vienna 000031000005000
Houston 00000104000000
Stuttgart 0000040000000
Eastbourne 0000045000000
Atlanta 00000101000000
Kuala Lumpur 000001009000000
Gstaad 00000150000000
Valencia 0000090000000
Düsseldorf 0000004500000
Munich 0000000000300
Celkem0000486352750005300

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký