Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)2240
Jméno:Vít Blažej
Věk:49
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři329445
dvouhra Elita161391
čtyřhra Amatéři17958
Celkem:6511794

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019
Madrid 0000150001000
Paris 000090000000
Indian Wells 000001000000
Monte-Carlo 0000010018000
ROLAND GARROS 000001000000
Rome 00000030000360
Hamburg 0000001800000
Montreal 0000009090000
Toronto 000000900000
WIMBLEDON 000000250000
Cincinnati 000000300000
Australian OPEN 0000000018000
Celkem000010521445903700360

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019
Tokyo 000050050000000
Basel 000018090005005000
Memphis 0000090900000
Acapulco 000009050005003000
Barcelona 00000904550018000
TURNAJ MISTRŮ 000003006507500200500
Halle 0000025009000
Los Angeles 000002500000
Bastad 0000025000000
Newport 000002000000
Washington 00000500009000
Umag 000000900000
Valencia 0000000050000
Nice 000000000300500
Celkem0000680198013751250186013001000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019
Beijing 0000200900000
Moscow 00002518000000
Vienna 000031000000
Houston 0000010400000
Stuttgart 000004000000
Eastbourne 000004500000
Atlanta 0000010100000
Kuala Lumpur 00000100900000
Gstaad 0000015000000
Valencia 000009000000
Düsseldorf 000000450000
Celkem0000486352750000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký