Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)540
Jméno:Vít Blažej
Věk:51
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři339625
dvouhra Elita243311
čtyřhra Amatéři191488
Celkem:7614424

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Madrid 000015000100000
Paris 00009000000000
Indian Wells 00000100000000
Monte-Carlo 00000100180001800
ROLAND GARROS 0000010000012000
Rome 0000003000036000
Hamburg 000000180000000
Montreal 00000090900036000
Toronto 00000090000000
WIMBLEDON 0000002500018000
Cincinnati 00000030000000
Australian OPEN 000000001800000
Dubai 000000000036000
Shanghai 000000000036000
TURNAJ MISTRŮ 0000000000000
US OPEN 000000000003600
Celkem00001052144590370017405400

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Tokyo 00005005000000000
Basel 00001809000500500000
Memphis 000009090000000
Acapulco 00000905000500300000
Barcelona 0000090455001800000
TURNAJ MISTRŮ 00000300650750020050000
Halle 000002500900000
Los Angeles 00000250000000
Bastad 000002500000000
Newport 00000200000000
Washington 0000050000900000
Umag 00000090000000
Valencia 000000005000000
Nice 00000000030050000
JONATHAN (2sety) 000000000001800
Celkem00006801980137512501860130010001800

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Beijing 000020090000000
Moscow 0000251800000000
Vienna 0000310000050000
Houston 000001040000000
Stuttgart 00000400000000
Eastbourne 00000450000000
Atlanta 000001010000000
Kuala Lumpur 0000010090000000
Gstaad 000001500000000
Valencia 00000900000000
Düsseldorf 00000045000000
Munich 00000000003000
Celkem00004863527500053000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký