Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)2140
Jméno:Vít Blažej
Věk:52
Raketa:Nevyplňeno
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
no-thumbnail

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři339625
dvouhra Elita275271
čtyřhra Amatéři191488
Celkem:7916384

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Madrid 0000150001000000
Paris 000090000000000
Indian Wells 000001000000000
Monte-Carlo 000001001800018000
ROLAND GARROS 00000100000120000
Rome 00000030000360000
Hamburg 0000001800000000
Montreal 00000090900036003600
Toronto 000000900000000
WIMBLEDON 00000025000180000
Cincinnati 000000300000010000
Australian OPEN 0000000018000000
Dubai 0000000000360000
Shanghai 000000000036006000
TURNAJ MISTRŮ 00000000000000
US OPEN 0000000000036000
Celkem000010521445903700174054019600

Amatéři

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Tokyo 000050050000000000
Basel 000018090005005000000
Memphis 0000090900000000
Acapulco 000009050005003000000
Barcelona 00000904550018000000
TURNAJ MISTRŮ 000003006507500200500000
Halle 0000025009000000
Los Angeles 000002500000000
Bastad 0000025000000000
Newport 000002000000000
Washington 00000500009000000
Umag 000000900000000
Valencia 0000000050000000
Nice 000000000300500000
JONATHAN (2sety) 0000000000018000
Celkem000068019801375125018601300100018000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Beijing 0000200900000000
Moscow 00002518000000000
Vienna 00003100000500000
Houston 0000010400000000
Stuttgart 000004000000000
Eastbourne 000004500000000
Atlanta 0000010100000000
Kuala Lumpur 00000100900000000
Gstaad 0000015000000000
Valencia 000009000000000
Düsseldorf 000000450000000
Munich 000000000030000
Celkem000048635275000530000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký