Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1290
Jméno:Vladimír Sedlář
Věk:41
Raketa:Babolat aeropro drive GT je šmejd
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
Vladimír Sedlář

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři2145
dvouhra Elita7722510
čtyřhra Amatéři101125
Celkem:8923780

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Munich 04000000000000000
Madrid 020109036060000018000000
Stuttgart 0100000000000000
Hamburg 0040101800000000000
Umag 00400000000000000
WIMBLEDON 0050101803609000000000
Metz 00200000000000000
Rome 009000903600000000030
ROLAND GARROS 0018036018018011800018000120000
Montreal 0060018001800000000000
US OPEN 003603600360000000072000
Shanghai 0060090180360180300000006000
Paris 0018010001803601000000000000
Rotterdam 0045001800000000000
Miami 0001806001800000000000
Monte-Carlo 00050360180600001800036000
TURNAJ MISTRŮ 0004000200130000000060000
Cincinnati 0001800900000000000
Australian OPEN 000010720030000180120001200360
Indian Wells 000003600000000000
Toronto 0000050000000000
Celkem0612206275712404345398193000540180120028801800390

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
ROLAND GARROS 010000000000000000
Halle 00450000000000000
Celkem0100450000000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Umag 00450000000000000
Vienna 004500090000000000
Eastbourne 00000450000000000
Atlanta 000002500000000000
Kuala Lumpur 00000545000000000
Moscow 000000300000000000
Vánoční čtyřhry 0000000000000000
Acapulco 000000000000000300
Celkem00900030043500000000300

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký