Detail hráče

Součet bodů (elita, amatéři, čtyřhra, atd...)1200
Jméno:Vladimír Sedlář
Věk:38
Raketa:Babolat aeropro drive GT je šmejd
Hraje:Nevyplňeno
Backhand:Nevyplňeno
Rating:
Vladimír Sedlář

Body za celou historii Ovopen

Počet odehraných turnajůpočet bodů
dvouhra Amatéři2145
dvouhra Elita6917440
čtyřhra Amatéři8825
Celkem:7918410

Odehrané turnaje

Elita

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Munich 04000000000000
Madrid 020109036060000018000
Stuttgart 0100000000000
Hamburg 0040101800000000
Umag 00400000000000
WIMBLEDON 0050101803609000000
Metz 00200000000000
Rome 00900090360000000
ROLAND GARROS 0018036018018011800018000
Montreal 0060018001800000000
US OPEN 0036036003600000000
Shanghai 00600901803601803000000
Paris 0018010001803601000000000
Rotterdam 0045001800000000
Miami 0001806001800000000
Monte-Carlo 000503601806000018000
TURNAJ MISTRŮ 00040002001300000000
Cincinnati 0001800900000000
Australian OPEN 0000107200300001801200
Indian Wells 000003600000000
Toronto 0000050000000
Celkem06122062757124043453981930005401801200

Amatéři

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
ROLAND GARROS 010000000000000
Halle 00450000000000
Celkem0100450000000000

Ženy

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Elita 4 hra

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

Amatéři 4 hra

Turnaj / Rok2009201020112012201320142015201620172018201920202021
Umag 00450000000000
Vienna 004500090000000
Eastbourne 00000450000000
Atlanta 000002500000000
Kuala Lumpur 00000545000000
Moscow 000000300000000
Celkem009000300435000000

START

V této skupině hráč nehrál, nebo má nula bodů

© OVopen - Pořádání tenisových turnajů pro amatérské hráče. info@ovopen.cz, Webové stránky vytvořil Tomáš Pavlacký